bugün

survivörde bilinçli hareket eden ve ileride oyuncu olacağı kesin aktör.
son yıllardaki survivorlarda neşeli kişiliklerin yerini düzgün fiziklerin almasına örnek olan bir kişidir.
hayatımda ilk defa geçen haftasonu survivor izledim ve bu elemanı gördüm. dövüşçü falan olduğundan bahsedilince kısa bir araştırma sonucu tayland'da gösteri amaçlı aptal dövüşlere katıldığını öğrendim. yani badr hari gibi birini düşünmeyin yumruk atmayı öğrenmiş bir keko sonuçta. direk dansı falan da yapıyomuş sanırım. bu meslekte birinin delikanlılıktan falan çokca bahsetmesi ironik tabii..
Evrim teorisini tek başına çürüten yegane varlıktır. Normalde maymundan insana gidilir ama bu adam insandan maymuna gidiyor.
isminin sonu 'abi' diye insan sanabileceğiniz çirkef yaratık,yolda görse fotoğraf çekmek için yalvaracağı adamlara artistlik yapan yarışmacımsı.
--spoiler--
http://inciswf.com/turabii.swf
--spoiler--
o güzelim dominiklerde delikanlılık numaraları yaparken burada kendi sansasyonel haberlerinin çıktığından haberi olmayan survivor yarışmacısı.
(bkz: turabii swf)
superman kolyesini şimdi daha iyi anlıyorum.
görsel
ismail baki yi bile geçemeyen çakma superman.
adamın vücudu los angeles;

kafası çemişgezek alüminyum.
yaptığı işle alay etmiyorum ama bu swf ye gülmemek imkansız gibi.

ismi garip olan şahsiyet. tur abi ne demek allasen. ayrıca o kasları boşuna yapmış. o kıllarla kombine edince gaziosmanpaşa nın bağrından kopup gelmiş gibi duruyor.
an itibariyle "kankası" akına yenilmiştir.
çok orijinal bi varlık. kahkaha attırıyor. ahahah.
taylandda merdiven altı dövüşçüsü. ah orada olsam...
konseylerde isim yazarken apaçi özlü sözleriyle gönderme yapmaya çalışan boş insan.
Her konsey laf sokma çabası içine giren şahıs. Bugün adada kalem yapmıştı konseyde kırmak için yapmış moron.
Kamyon arkası sozlerini yine soylemistir konseyde.
fayansçı, dekorasyoncu ya da boya badana ustası çalışırken sadece biraz kol kası yapmış, biraz iri yarı güçlü bir adam bu adamın ağzına sıçar akşam oyunda da görüldüki akın sıçtı zaten.
oyunları kazandıktan sonra yaptığı sevinç gösterileri çok sıradışı olan adam.

misal süngerle birbirini itekleyerek suya düşürmece oyunu vardı geçen.
tolga karel bu elamandan aldığı darbe ile ahhhh ahhhhh diye yerde inledi ( kaybetti yarışmayı )
bu turabi de sanki tolga'yı avlamış gibi ona doğru olta atıp balık çeker gibi sevinç gösterisi yaptı. sarıyo tolga'yı kendine doğru. bakın ne yakaladım diyor..

lan adam yerde kıvranıyo, bu balık gibi onu sarıyor. hiç mi vicdanın yok ibne. bi tut elini, bi kaldır, bi nen var kuzum de. tam psikopat amk.
O güç yarışmasında akın eline verdi ya süpermen kolyesini götüne sokar artik.
Ses tonu Mansur yavaşa benzeyen primat.
Şöyle bir swf'sine denk geldiğim yarışmacı.

Yok efendim kiroymus, ay cok gicikmis, izlenmezmis. Ulan adam karakter bir yarismaci iste, ne izleyecez yani ergün penbe'yi koyacaklardı da efendilik dersi mi alacaktik ?
Ünlüler ekibine geçen akın'ı izlemektense turabi'yi izlerim daha iyi. Adam en azından komik. Özgüvenin vücut bulmuş hali.

Şu kısır survivor yarışmasına bir şekilde renk katıyor. Evladım olsa eldivenle severim orası ayrı.