bugün

değerlenince satacağından tuncay özkan için güzel bir ticaret olur.
sözlüğe para vermek istemiyoruz... zall yönetimi var iken, beleşti!
seslerinin yükselmesine neden olacak durumdur.

(bkz: zall)
(bkz: tuncay özkan)
(bkz: zall in sözlüğü satmasi)
parayla olması değil de, tatlı su solcusunun olduğu ortamın bünyeme zarar verecek olmasından hiç düşünmeden kaçmama sebebiyet verecek fiildir.
heyecanlı bir şekilde ssg'ye sataşacağının ve gözü ekşi sözlük'e dikeceğinin göstergesi olabilir, zira ekşi sözlük'te de hakkında epey atıp tutuluyor. aşağıdaki metinde geçen söz ve kahramanların hepsi hayal ürünüdür, kaynak götümdür;

''sssg, fiyatın kaç para köpek. Sen hiçbir şey satın alamazsın alçak. Kaç paraysa maaşın, reklam gelirlerin söyle bana ben sana göndereyim. Çok param var bugün. uludağ sözlük'ü de aldım çok param var artık. seni de satın alacağım.''
paraya sıkısınca dincilere satar birde.
"Sizin Ederiniz neeee Kaç para istiyosunuzzzzz" diye haykırması icten bile değildir.
sözlüğü uçuracaktır.

http://www.alelade.org/wp.../2007/11/rokettuncayb.jpg
sözlüğe ultra link olarak bizim sözlük ve laik sözlük eklenebilir.link fazlalığı google üzerinde değer kaybıdır tuncay abi bilgine.

edit: saygılarımla ***
sözlük ulusalçı bir çizgide seyreder, cumhuriyet mitinglerine katılmak zorunlu olur katılmayan yazarlar disipline verilir, en sonunda akp sözlükle uğraşıp kapatır, yani hiç bir faydası olmaz.
facia, katliam, komedi, sözlüğün infilak etmesi gibi durumlarıda beraberinde getireceği şüphesizdir.