bugün

o bir fenomendir. kitleleri arkasından sürükleyen bir şahsiyet, topluma malolmuş sözlük selebritisidir. her sözlük yazarının onunla tanışması ve bir yerde, bir zamanda bir anlık da olsa birşeyler paylaşması bir kazançtır. her türk yazarına nasip olmaz.
"scotchbrite temizlik ne rahat" insanıdır. "scotchbrite scotchbrite oley oley oley" bestesinin taksim meydanı'nda haykırılmasının tek sebebidir. bir anda ortaya çıkmıştır ve yıldızı aniden parlamıştır. louis cyphre'in hem söylemesi kolay hemde komik olan bu nicki mutlaka tercih etmesi gerekmektedir.
taksim`de tanıdığım nev-i şahsına münasır kişilik. orada olmayıp tanıklık edemeyenler için çok büyük talihsizlik diye düşünüyorum. zira.. zira mı? zira ne ki? * *
Bu adam bır halk kahramanıdır.. Kameralara oynamayan, samımı sahsıyettır.. Halka malolmus birisidir.. Cok sevdık be abi..
icki masasinda ve taksim meydaninda 55 kaplan gucunde olan kisi.
yürek burkan bir röportajı için;

http://www.youtube.com/watch?v=uASDPhyxeHY (03:40'dan sonra)

sözlükle alakası olmaması gerçekten büyük kayıp. keşke davet edilseydi sözlüğe.

edit: tamam lan öğrendik. *
gece gece beni yaran insandır.*
ayrıca kendini hataya zorlayan arkadaşa öyle bir emprovize demiştir ki hayatında bir daha öyle emprovize diyemez.*
kendisinin ilk zirvesiydi, kimseyi tanımaz etmezdi daha kısa donla geziyordu bile diyebilirim *. organizatörler olarak sevgili devedikeni ve benim alkol duvarını aşanlarla ilgilenmemiz gerekiyordu bursalı kardeşlerim ve benim hisseme tufan scothbrite düştü. devedikeninin payı için (bkz: bombacı mülayim)*. biz youtube için malzeme çalışmasına girmişken tufan kardeşim bir aldı mikrofonu bir daha indiremedik sahneden *. ama adam sağlam içiyor. bizzat videoda alkolün zararlarından bahseden şahsiyette ben oluyorum *.
video çekiminden yaklaşık 15 dakika önce şahsım olarak merdivenlerden indirirken pek bir scotchbrite olarak göremediğim, amma velakin alkol dolu damarlara temiz oksijenin girmesiyle bu ünvanın kazanılabileceğini bana gösteren şahıs, süper kahraman.

(bkz: selam ben de marc hoşgeldin marc)