bugün

organik atiklarin ya da sehir lagimlarinin aktigi kanallardaki camurlarda yasayan, zararli mikrop ve bakteriler tasiyan, canli yem olarak bildigimiz balik yemidir.
kuzey carolina'da bir kanalizasyonda koloniler kurarak yaşayan yaşam formu. tabii insanlar bunları bir anda koloni halinde görünce dünya dışı bir yaşam biçimi sanıp bir sürü yaygara çıkardılar geçtiğimiz günlerde.

http://www.youtube.com/watch?v=vqIVcez5zhE
akvaryum balık yetiştiriciliğinde de kullanılır.
(bkz: 8 nesil yazar)
fethullahçı şakirt yazar. chpyi eleştirmem akpli olduğum anlamına gelmez akpyi eleştirmem chpli olduğum anlamına gelmez diye dönmesi bu yüzden. yarın kimden yana olacağını kendisi de bilmiyor.
Gıdalar ve içerikleri konusunda bilgi sahibi yazardır. Beni aydınlatmıştır. Herkesin huzurunda tekrar çok teşekkür ediyorum.
herhangi bir siyasi partinin iyi yada kötü yanlarını ayırt ederek bunları dile getirmiş olmak döneklik değil farkındalıktır.

takım tutar gibi siyasi parti desteklerseniz, at gözlüğü takıp sadece tek bir partinin olumlu taraflarını ele alıp olaya bakarsanız; insanların nick altına girip, bu akpli bu fetullahçı yada bu chpli diyerek yafta yapıştırırsınız.

olumlu ve olumsuz yanlar bir kefeye konularak düşünülmesi gerekir.

bu adam dinden allahtan bahsediyor evet ben bunu desteklemeliyim yada bu adam atatürk diyor ben bunu desteklemeliyim diyorsanız bu iş baştan bitmiştir.

eleştiri yapın yıllar boyunca bodozlama tek bir şeye bağlı kalmayın.
sanırım 1.50 kendisi. (bkz: #24938887)
olum şizofren lan bu yazar.
(#25517229) Güldürdün len.*
nicki sol framede görünce heyecanlanıp heyecanlanmadığı merak edilen yazar.
(#26970064) entrysi ile beni güldürmüştür.
not: yalnız tüp bebekte tarifi denemeyiniz. denerseniz gümlersiniz.
(bkz: Atanamayan Türkçe öğretmeni)