bugün

2 sene önce posta gazetesinde çıkan bir fotoğrafında, açık şekilde bikinin saydamlığı nedeniyle etek traşı olmadığı belli olan hatun. lan bari kıllarını kes mk.
Gündeme çoğu zaman evlilikleri, ilişkileri gibi medyatik olaylarla gelen, dedikodu malzemesi olan hanım kızımız. izmir'in içinden çıkmadır. Hatta Hayrettin Duran Lisesi mezunudur. Bu önemli değil şimdi aslında. Zaman zaman abuk çıkışlarının hepimiz farkındayız ve çoğumuz da dalgamızı geçeriz ya da rahatsız oluruz. Ama bazı durumlarda da yiğidi öldürüp hakkını yememek gerekir. Kendisi twitter'da havalimanına giderken Zeytinburnu'ndaki korsan gösterinin fotoğraflarını paylaşıp "bütün otobüs durakları tuz buz olmuş. Taşlı sopalı bir grup taksim'e doğru harekette. Nevruz kutlamaları böyle mi olur?" diye yazınca Taraf gazetesinden Kurtuluş Tayiz "işte ülkenin batısının Kürt sokağına gösterdiği ortak tepki" diye kendisine laf sokmuş. Şimdi hakkını yemememiz gereken durum tam da burada başlıyor. Sanatçıların çoğunun bir şehit haberine tepki verdiğini görmeyiz. istanbul'da araçlar yakılır, bombalar patlar ama elit sanatçılarımız suya sabuna dokunmamak adına çıtlarını çıkarmazlar. Tuba Ünsal Kurtuluş Tayiz'in laf sokmasının altında sinmeyerek "Yıllar önce ekranda kürtçe şarkı söyledim diye Kürt propagandası yapmakla suçlanmıştım, şimdi ise soruna dışarıdan bakan batılı kız oldum. Ben hayatımın 4,5 yılını Suriye - Şanlıurfa hattında geçirdim babamdan dolayı. Orada öğrendik Türk kimliği altında bir olmayı. Demokrasi sorununu sadece kürtler üzerinden algılamak da sorunun kendisini açıklamakta yetersiz kalmakta, tam tersine sorunu büyütmektedir. Kürt sorununun modası kaçtı, yeni bir sorun bulmalıyım." şeklinde karşı taaruzda bulunmuş. "Demokrasi sorununu sadece kürtler üzerinden algılamak da sorunun kendisini açıklamakta yetersiz kalmakta" demesi bile aslında alışılagelmiş sanatçı kesmimizin dışında olaya bakışını göstermekte, üstelik sanki bunu söylemek çok garip gibi ama bir sanatçının kendi ülkesinin menfaatlerini koruması açısından da takdir edilesi. Gülben Ergen'in cep telefonu mesajına yorum üstüne yorum getiren sanatçılarımızın, gazetecilerimizin bakalım kaç tanesi Cizre'de öldürülen polis memuru için üzüntülerini bildirecek. Kurtuluş Tayiz ve Taraf gazetesi bunu demokrasi aramak adına verilen bir kayıp olarak mı görüyorlar. Kürtlerin Nevruz'u kutlamak demokratik hakları da arabasını evin önüne bırakıp da sabaha yakılmamış olarak görmek isteyen vatandaşın ki nedir? Durakta otobüs beklemek isteyen, o otobüste yakılmadan dersaneden evine dönmek isteyen genç kızın isteği nedir? Pazar günü linç edilmek istenen iki gösterici sivil polislerce güçlükle kurtarıldı vatandaşın elinden. Ama bir gün bu olacak, kurtulamayacaklar. O zaman var gücüyle bu ülkede yaşayan türkler ve kürtler arasında bir iç savaşın başladığını göreceğiz belki de. Demokrasi havariliği ardına saklanarak büyük çoğunluğu Türklerden oluşan ülkemizde aleni olarak Kürt faşistliği, kürt ırkçılığı yapanların amaçları o zaman yerine gelecek. Bir gazeteci bile ufacık bir eleştiriye katlanamıyor ve anında lafı yapıştıyor sosyetik, medyatik Tuba Ünsal'a... Senin bakışın farklı olabilir ama benim bakışım bu kardeşim. Dişimden tırnağımdan ayırarak, boğazımdan keserek aldığım arabayı yakıyorsun, dükkanımın camlarını kırıyorsun. Sokarım senin demokrasi davana. Sade vatandaşın canına ve malına kast ederek demokrasi arandığı nerede görülmüş. Burada aleni olarak canlar yansın, kanlar aksın isteniyor. Öyle olsun ki güneydoğu daha da karışsın, çünkü oranın ağaları o puslu havalarda daha rahat hareket edecekler. Ülkenin batısı böyle düşünüyor evet. Ülkenin doğusu kendi kurultayına Kuzey Irak bayrağını sokar ama Türk bayrağını sokmaz, istiklal marşını okumazken batının bu algısı çok mu şaşılası.

Tuba Ünsal'ın bu çıkışı nasıl oldu bilmiyorum. Böylesi bir tepkiyi çok farklı isimlerden beklerdim. Ama madem bu cesareti o göstermiş kendisine tebriklerimi sunuyorum. Bu gruplara "ne oluyoruz" bile diyebilmek cesaret gerektiriyor artık günümüzde. Kendi ülkemizi kırıp dökerlerken, yakarken, polisimize silah çekip öldürürlerken sesimizi çıkarmamız yasak, demokrasi ayıbı.
harika bir çıkış yapmış kişi. tebrikler tuba.
http://galeri.uludagsozlu...r/tuba-%C3%BCnsal-245449/
murat pilevneli , cem cantaş , murat han ,mustafa sandal aksel goldenberg ve de son olarak mirgün cabasla beraber olan şahıs bir futbol takımı kurmak mı istiyor diyesim geldi.
bugün yeni sevgilisi mirgün cabas'la birlikte ikea'da ev eşyası seçerken gördüğüm kişilik.

kendisine "artık sevgililerinin isimlerini karıştırmıyor musun ya, seninki de zor iş." demek istedim ama yanımdakiler engel oldu. bir de kız ciddi anlamada çok zayıf ya! ne diyelim yeni ilişkisi hayırlısı olsun.
çocuksu hatundur.
bu haliyle nası o kadar adamı kandırdı bilinemeyen şahıs ya da tersi çok kolay kandırılabilen biri.
saçına başına bile doğru dürüst bakmadığı yetmiyormuş gibi yağlı ve bakımısız. hiç bi yeteneğini filan da görmedik bin sene oldu. *
yeni köşe yazarımız. hayırlı olsun. vatan da mı ne yazıyormuş. iyi de dilek önder zaten boş yazar açığını fazlasıyla kapatıyordu bu gazetenin. e bir daha alınmayacak demek ki bu gazate de.
bebek sesli kızlardan.
evlat olsa sevilmez o derece!
kucakta yakalanan dizi oyuncusu.
http://magazin.milliyet.c....2012/1573387/default.htm
dostum kucak dedin ama joker çıktı bu insanı.

http://www.milliyet.com.t...icleID=1573387&PAGE=1
L’Officiel dergisinin kasım ayı kapak kızı olmuştur. seneler geçti, o kadar sevgili değiştirdi, evlendi, çocuk doğurdu ama hala nasıl bu kadar çıtır tazecik kaldı aklım almıyor.
(bkz: öyle bir geçer zaman ki filiz/#18278279)
yayınladığı fotoğraflarla (ki kişilerin yüzleri belli olmasın diye yayınlamadıklarım var orada manzaralar daha da feci diyor) akp sağlık hizmetini süperleştirdi yalanını yerle bir etmiş akıllı ve güzel kadın.
yayınlıdığı fotoğrafların akabinde kendisine yapılan yorumlara muhteşem bir cevap vermiştir:

“Fotoğrafları paylaştığım andan beri aldığım ‘özele git o zaman’ yorumları çok sert. Kabullenmişiz yani durumu. Paran yoksa bu duruma eyvallah mı ediyoruz?”
''günaydın ''demek istediğim eski manken, yeni oyuncu, yeni yazar. evet biz normal insanlar senelerdir kabullenmiştik zaten senin yeni farkettiğin şeyi. paran varsa özel e gidersin yoksa işte öyle devlet hastanelerinde sürünürsün. eyvallah demeyi öğrensen iyi olacak.
sempatik, kısmen güzel, şirin ve güler yüzlü bir
bayan.
güzel karı.
sağlık rezaletine el attıktan sonra hızını alamayarak thy'deki bilet sorununa da el atmıştır. 5 senedir sağlıktaki reformlar ve thy dünya devi masalı anlatanlar ufacık bir eleştiriye tahammül edemediklerinden , bu kızcağızı yakında ergenekonun bilmem kaçıncı dalgasında içeri atmazlarsa ben bir şey bilmiyorum. dindarlıkla , vicdanla akpartili olmayı karıştıranlar bu kızın mutlaka birilerinin güdümünde olduğunu düşüneceklerdir. gördüğüm kadarıyla bu kadar ince hesap yapabilecek bir tip değil. bu kadar eleştiriye hedef olmasının sebebi , aslını unutmuş dindarlarımızın 'doğruyu' kimin söylediğinin önemli olmadığını es geçmeleridir. ama pazarlanan reklamları birer birer balon gibi söndürüyor . en kısa zamanda dünyanın en büyük beşinci ekonomisiyiz mavralarına el atmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

ha şu neden devlet hastanesine gitmemiş sorununa gelirsek ; özel hastaneye gidecek gücüm olmasına rağmen haftasonu özel hastanede istediğim testleri yetersizlik nedeniyle yaptıramadım, özel hastaneden beni devlet hastanesine yönlendirdiler. ayrıca yani burda boyaya mı boyacıya mı kızıyorsunuz arkadaşlar? her fırsatta şöyle sağlık reformu yaptık böyle kükredik, böyle damga vurduk diyorsunuz da hala neden o hastaneler perişan....
ifrit olunanlar listesindedir. keşke hiç tanımasaydık.
çocuğu yani sare olduktan sonra daha bir büyümüş, güzelleşmiştir kadın gözünden söylüyorum. mirgün cabas'la da entelliği görmüştür.bir zamanlar küçümsediğim journey katolog kızı takip ettiğim biri olmuştur.
bornova hayrettin duran lisesi çıkışlıdır ayrıca. bu da gereksiz bir bilgiydi!* ikimizinde aynı liseden mezun oldugunu bilmek kimi zaman hayatı sorgulamama neden olmaktadır.
32 yaşında 3.evliliği yapmıştır tuba büyüküstün ve bergüzar korel gibi evlenmeden mirgün cabastan hamile kalmıştır .
wentworth miller gay olduğu için şu açıklamayı yapan ünlü;

--spoiler--
Wentworth Miller da gay çıktı. Ama ben ona aşıktım. Prison Break'ı nefes almadan izliyordum. Az daha odama poster yapacaktım
--spoiler--

http://www.sabah.com.tr/G...3/tuba-unsali-yikan-haber
güncel Önemli Başlıklar