bugün

gs-tromso maci nin devre arasinda ridvan dilmen-okay karacan ve musa çözen arasinda geçen muhabbeti içeren ses kaydi..(nasil kaydedilmis bilmiyorum)

musa : ehehe
rıdvan : baba? musa abi?
musa: he guzum?
rıdvan: özledin mi bak, hakan sukur 'u birinci dakika soyledim girmesi lazim diye.
musa: aynen soyledin abi... bu gerizekali, girdi mi hep söylüyosun nasi siçti agzina dağıttı orayı
rıdvan: biz ümit kayıhan gibi amına koyim kelini görünce altan girsin demiyoruz
musa: aynen öyle doğru ehahaha
okay : ihihihi
musa:çikar ya sikerim biraz fazla...(ortamdaki baska birine)
rıdvan : şimdi birisi formasından çeker birinin, penaltı atarız amına koyim
okay: sabri geliyor hocam
rıdvan: ulan ben galatasarayı ilk defa eyvah dedim gol yerken biliyo musun baba
okay: tarihe mi geçtin?
rıdvan: valla eyvah dedim galatasaray gol yerken
rıdvan:yalnız gol olur birde bir gördün mü baba, şak diye gol oldu ama ofsayt ne yapim..
musa: haluk su hakemi ola-oyala.....(ortamdaki baska birine)
okay:reklam filmi gibi oldu di mi
rıdvan:vallahi reklam filmi... elesin ya galatasaray, valla elesin
okay:elesin tabi abi ya
rıdvan:bundan sonra bizde mi ntv demi?
okay:bizde bizde
rıdvan:yapma ya
okay: tabi canım
rodvan: ayağımı sikeyim ya ehehe ... yayında mıyız ya nooldu?
okay karacan:yine avea var mı, avea muhabbeti var mı?
musa: sabri de oyuna girdi, sabri de oyuna girdi, birisi, 64 çıktı 64 kim?
okay karacan:ergün çıktı
musa:67 'ymiş 67
okay karacan:ikinci 45 dakika başlamak üzere...

(eger windows media player da yürütme hizi "yavas" a alinirsa hepsi sarhosmus gibi oluyor..tavsiye ederim kesinlikle yapin.) *
[ ]http://rapidshare.de/file...ci_devre_arasi.mp3.html[/ ]
bu adresten indirilebilecek ses kaydidir.
bu ses dosyasında öyle bir gülüş efekti vardır ki ne siz sorun ne ben söyleyeyim. *
şu ten dinleyebileceğiniz ses dosyası:
[ ]http://www.oyuncakcafe.co...omiklerdinle.asp?id=964[/ ]
"ümit kayıhan gibi amına koyim kelini görünce altan girsin demiyoruz", "ayağımı sikeyim" ve tabii ki "şimdi birisi formasından çeker birinin, penaltı atarız amına koyim" gibi birbirinden veciz sözler sarfeden rıdvan'ın özel hayatında ne kadar farklı bir şahıs olduğunu anlamama ve her görüşümde 'lan bi küfretse şöyle ağız dolusu canlı yayında be!' diye içimden geçirmeme neden olan kayıttır.

yönetmen musa da rıdvan'a süper eşlik etmiştir: "bu gerizekali, girdi mi hep söylüyosun nasi siçti agzina dağıttı orayı" *
en yardırıcı anının, okay karacan 'ın ''barni'' şekilli gülüşünün olduğu, rıdav dilmen'in esas oğlan olarak fütüristik ve de benzersiz küfürler ettiği yardırıcı etkisi büyük olan ses kaydı...
maçın önüne geçmiş skandaldır.
[ ]http://www.internetcini.c...so_maci_devre_arasi.mp3[/ ]

burdan indirilebilecek ses dosyasıdır.

ayrıca gerçekten media player ile yavaşlatılınca sarhoş oluyorlar.
maçın önüne geçme imkanı olmayan skandal. o maçtan büyük skandal mı var ya.*
okay karacan'ın ''yardırıcı'' barni gülüşünden önce gözden kaçan diğer bir ayrıntı da, musa cozen'in, dallas'daki, kötü karakter ''ceyar''dan katbekat daha kötü bir kahkaha efekti patlatmasıdır... sanarsınız ki, tecavüzcü coşkun'un, nuri alço'nun, bir de bizim şu ''ceyar''ın gülüşleri, ünlü bir ''dj'' tarafından mikslenmiş de, abimizin ağzından dökülüveriyor...
okay karacanın sevimliliği rıdvanın içten muhabbeti bizleri güldürdü süper bir şey..
rıdvan dilmen'e bir kez daha saygı duymamızı sağlayan, yardırıcı ses kaydı. *
duymadığım ama bu sayfadan okuduğum kadarıyla oldukça gülünç ve beni şaşırtan olayın kaseti.
(bkz: ali sami)
Rıdvan'ı asla alçatmayacak olaydır, insanlar günlük hayatlarında istedikleri gibi konuşabilirler samimi olduklarıyla. Önemli olan diğer spor yorumcuları gibi rakı balık muhabbeti yapmayıp izleyenlerini adam yerine koymasıdır Rıdvan'nın.
(bkz: sen de mi brütüs)
biz ümit kayıhan gibi amına koyim cümle öbeğini dağarcığıma kazandıran, pek eğlenceli pek güzel ses kaydı.
olsa da dinlesek ses kaydıdır.