bugün

Tayland lı beyanı.
(bkz: nasıl götçü oldum)
Paranın her şeye kadir olduğunun göstergesi bazen tumblrdan açıp bakıyorum (fesatlaşmayın) gayet güzel hanım hanımcıklar hatta gerçekten parayı yatıran bakımlı olanlar çok çekici.

Velhasıl kelam malum organıda ameliyat ile yok ediyolarsa pembe kimliği çoğu kadından daha çok hak ediyolar.

* bu arada travesti yerine trans-kadın veya sadece trans denmesini istiyolar sanırım zira çoğu travestiler gibi para kazanmak için değil kadın olmak için değişim geçiriyorlar.

*2 heteroyum fakat homofobik bi mal değilim arkadaşlar.
Abi kusura bakmayında sizin tabela yönünü şaşırmış.
cok dogru, sonuc olarak kadinlar. guzellik de goreceli bir seydir, bizim siniftaki kizlardan daha guzeller.
Allah akıl, fikir, ihsan eylesin inşallah. Bunları hoca üflesin. Anca kendilerine gelirler.

Manyakça bir düşünce.
(bkz: ülkeye reset şart kampanyası)
Neyin kafası amk ne mide var.
Bi daha düşün istersen.
görsel
Gece rüyasında travestiler tarafından kovalanan kişi beyanıdır.
Göt sikecek olsam parayla mı yaparım bu işi.
O kadar estetik ve makyaja bırakta olsundur.
kesinlikle katıldığım önerme.
Cidden at ne kelime ya aygır resmen bazıları. Hep hayalimdir bir travesti ile ilişkiye girmek. Sert vücudu olduğu kesin lakin. Inanın bir kadından daha şehvetliler. Çoğu kadın sakso yapmaz ama travesti uçurur sizi.
Toplum tarafından yaratık olarak görülürler. Ben onlara saygı ve şehvet duyuyorum.
Kimse ayıpladığı şeyi yaşamadan gitmez bu dünyadan. Mesela benim lise de engin hoca diye biri vardi. Yumuşak bi erkekti biz buna top derdik. Kendimi tatmin ediyor falan derdik. Ulan bi baktım. Sandalye yi ters çevirmiş üstüne oturup 31 çeker iken buldum. Hatta parfüm şişesini içime alıyordum. Tamam zevkli ama hoca ya top dediğim için böyle bir şey yaptığmi düşündüm.
neler oluyor bize yine neler oluyor gülüm dizelerini hatırlamak.
türk kızlarını beğenmeyen güruhun, türk travesti hayranlığı ile ironide çağ atladıklarını gösterir iddia.

elbet doğal vücut yapısı ve estetik mucizesi ve de makyaj ile oldukça güzelleri olabilmekle birlikte, futbolcu bacağından kalın bacaklarıyla arzı endam eden travestileri de değerlendirmekte fayda vardır.

(bkz: en güzeli en güzelle kıyaslamak)
tavestilerden hoşlanan erkek söylemidir.
Şunun da pipisi var mesela,
görsel
görsel
görsel

(bkz: andrej pejic)
ilik insan soylemi.
(bkz: kimber james)

Bazısı kızdan çok çok daha güzel.
türk kızlarının triplerinden bıkan bireyin söylemidir. fakat travesti sevgilinin kızınca trip atmak yerine falçata ile çizik attığını gözardı etmektedir.
(bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: sana öyle gelmiş)
(bkz: sözlükteki bursalılar)*
ereksiyon olduğu zaman sizi hem korkutacak hem de hayal kırıklığına uğratacak tipdir.
(bkz: sıçtı cafer bez getir)