bugün

imkanları kısıtlı gençtir. şahini, doğanı olmadiği için bu yolla genç kızlara mesaj gönderme yolunu seçmiştir.
muhtemelen köyde yaşayana, new holland ya da john deere marka traktörüyle hava atan gençtir. daha doğrusu traktörün fiyatıyla hava atan gençtir.
takdir edilesi gençtir. belki bmv ferrari gibi lüks araçlara sahip değildir ama bir genç olarak hava atmanin yolunu bulmuş gençtir.
imkanları kısıtlı değildir, bilakis zengine yakındır. şimdiki yeni model traktörlerin en düşük fiyatı 100 000 TL dersek (ki pek yanılmayız) harbiden hava atan gençtir. hangimizin altında 100 milyarlık araba var?
en asil duyguların insanıdır. kenar mahallede oturup sosyete kızı ile buluşmaya giderken (garip bir solculuk mantığı gibi oldu, yok değilim abi) saçlarını yapan kenar mahalle tikisi gibidir. candır. dünyanın adaletsiz olduğunun kanıtıdır. niye böyle saçmaladım lan bu komik başlığa?
traktörle caddede piyasa yapan erkek grubunun üyesidir.
(bkz: kızlar kızlar gelem mi)
traktörle ön kaldıran gençtir.
bir örneği için http://www.youtube.com/watch?v=S9XDfATy7FI
zamane kızlarını artık jeep'lerin bile kesmediğini fark etmiş gençtir.*
kesinlikle ''ben zenginim'' havasına yatan gençtir..yani bir traktörle diil ancak parasıyla hava atarsın.
çeşme başında sıra bekleyen kızlar için dört gözle beklenen insan. tarla dönüşü oradan havalı havalı geçerken kendini "fernando alonso" sanar.
(bkz: çok güzel hareket bunlar)
köy yerinde pekte abes olmayan durumdur.
atabilir çünkü sizin offf dediğiniz arabalar kadar pahalıdır ,hani paraya bakıyorsunuz ya .
new holland 4x4 traktörü olan benim gocunan sizsiniz zalımlar.