bugün

Can ve ruh sağlığı güvenliği için yapılması gerekendir. Genelde manyak gibi şerit değiştirirler. Boş yolda kendilerine makas atarlar.

Sağ şeritte 120 ile gider birden sola geçer hızı 70e düşürür.

Sollama yapmazlar genelde araçları sağdan geçerler.
haykırarak okudum. HAHAHA

Demek bu kadar harika sürücüleri var. bir ara görmek istiyorum.
Şuursuzca makas atıp, şerit değiştirdikleri yetmezmiş gibi, trafik ışıklarından da haberleri yoktur. Kırmızıda durmazlar, yeşilde geçmezler. Canları ne zaman isterse durmak ve geçmek gibi bir meziyetleri vardır.
Asla sinyal kullanmazlar, sinyal kullanmayı adamlıktan saymazlar, sizin müneccim olup tahmin etmenizi beklerler.
Trafikte 54 plaka görmek, freni patlamış damperli kamyon görmektir.
Tehlikedir.
Yalnız değilmişim, plaka tesliminde sanırım araca otomatik makas atma, araba sıkıştırma gibi özellikler ekleniyor.

Neden 54, neden?
Doğru önermedir. Kocaeli Sakarya adapazarı tarafından daha düzgün bir tane adamla tanışmadım. Evet.
Aslında hendeğin girişindeki düzlükten başlayıp sapanca girişine kadar yapılan makas falan filanlardır.
Hendekte yaşadığımdan dolayı bayağı virajı yanlış alma kazası gördüm.
Dünyanın en doğru tespitidir.

54 plaka görünce, hemen sağa geçiyor, "buyur şuursuz kardeş" deyip yol veriyorum, hatta ölü taklidi yaptığım günler bile olmuştur.

Bir iki istisna ya çıkar ya çıkmaz, tamamı aynı fabrika ürünü gibi nerdeyse.
Havasından mıdır, suyundan mıdır nedir?
Enteresan!
05 plakalarda harf grubu fc fg ff fl fa fr fp olan plakalardan uzak durun. ilçe suluovaya aittir. Yolun ortasından giden, kaldırıma çıkan, yamuk park eden, trafiği karıştıran kim varsa genellikle suluova plakalı oluyor bu şehirde. Olurda bir yerlerde denk gelirseniz dikkat etmeniz tavsiye edilir.
Siz daha 55 plaka ile tanışmamışsınız dediğim husus.
82 milletten insan barındırıp da hepsini aynı tornadan çıkmış gibi tek tipleştirebilen tek şehirdir herhalde "54".

havasından mıdır suyundan mıdır bilmiyorum ama çok enteresan bir memleket sakarya.

izmit de aynı şekilde.

bu iki şehrin insanları ciddi ciddi incelenmeli.
sayıların yerini değiştirin, o plakadan da uzak durmak icap eder.

bu tarafa yakın olanlar bilir de, uzaktakilere denk gelir falan bilmezler yani, akıllarında olsun.
Bizzat şahit oldum senelerce. O plakanın geçtiği yolda aynı plakaya sahip araçta yine kaçıyor. Bildiğiniz gibi değil arkadaşlar. Şehirdeki aynı plakaya sahip tüm araçlar hepsi birbirinden kaçıyor korkudan.