bugün

Bir anı bir anına uymayan kızlardır. Bu yüzden genelleme yapmak anlamsız olur.
açık tenli olurlar.Yanakları hafif al al olur.Bir de çok eli maşalı olur.
Maçkalı olanlar çok sevimli olur.
iliskilerde kimi zaman rolleri değiştiren kızlardır. korkuturlar,incitirler, k.o modunda takılırlar ta ki kocaları yalçın abideki alkışlanan adam moduna girene dek. uzak durulması gerekir.
Erkeksi tavırları nedeniyle itici olurlar.
güzel ve elit olanları da vardır, bok atmayın hepsine.
çekilmez olabilirler. evet.
%90 ı şıllık olan kızlardır.
çoğunluğundan nefret ettiğim gerçeği , bir kere karadeniz insanı mert olur kısmını yanlış anlamış kızlardır .saygısızlığı açık sözlülükle karıştırırlar . kolay kolay genelleme yapmam ama 5 sene alayı karadenizli insanlar içinde çalışınca bunu diyorsunuz .
memleketteki diğer bölgelerdeki çok adamdan daha adam olan kızlardır.
Karakterleri genellikle iyide bir o kadar tripleri fazla olan insanlardır.
çok çektim be sözlük çok.

(bkz: çile çekmek)
doğuş tan soğuk çayduuuu....
(bkz: ahahahahaha)
Ben memleketlilerimi burada tabiki savunacagim. Baskalari elestiremez ama kizlar;

Cekilir dert degilsiniz.
dinci olanları resmen zekasızdır.
ben birine vurulmuştum. asil duruşları, espri anlayışları ve ince zekalarına vurulursun da kötü niyetli biri çıkarsa hayatınızın içine gözünü kapamadan sıçadabilir.
bizim kızlardır. Muhabbetin dibine dibine vurursunuz. bazı adamlardan daha adamdır. Evlenilesi kadındır. Cin gibilerdir.
genelde beyaz tenli olurlar.
çirkin kızlardır.
Trabzonsporlu kızlar yanında sönük kalırlar.
Ehe parmaginda oynatirmis o yüzden en fazla natasa trabzonda var.
erkekten daha erkeksilerdir. uzak durmak gerekir.
atarlıyım triplerine giren itici kızlardır.
Trabzonlu olduktan sonra kız olsun erkek olsun uzak duracaksın amk. bırakın birbirleriyle üresinler. Adamların kafa harbiden değişik çalışıyor. Ben de şaka zannederdim, askerde tanıyınca bizzat şahit oldum.
güncel Önemli Başlıklar