bugün

https://twitter.com/sauda...status/908414815567319041

Sonra başka ülkeye gitmek isteyen olunca ama bizim ilkimiz cinnit gibi...

ülke olarak neyse yorum sizin...
elindeki resme bakıp da yapıyor heralde
why high one why.
trabzon simidi güçlendirir.
abartılacak konu değildir. acil boşalması gereken er kişi eylemi. evet..
Bu adamı o anda görsem videoya alırken kamerayla dibine kadar girerim ve beni farketmesiyle girdiği şok ve telaş anını kayda alıp internette paylaşırdım.
trabzon'da iki sevgili elele dolaşmıyorsa yada ramazanda biri dışarıda yemek yemiyorsa sorun yok anlaşılan.
(bkz: Sokak mastürbasyon)
vay amk olaya bak.
plaj da yapanini gördük de sokakta nedir a.kodumun comari.
Yalnız bu adamı yarın sikerler . Paylaşım için teşekkürler
Outdoor masturbation. Hayirli isler laz dayi. Günün yorgunlugunu atiyor orada anlasilan.
Osbirci dayi demekki osbirin yasi ve yeri olmazmis bundan onu anliyoruz.
Deli falandır. Ya da psikiyatrik vaka. Normal insanın yapacağı iş değil.
sen acımaya devam et anana karşı yapsın ona da ses çıkarma. kendini biliyor.
Ulan nimetin yanında yazıklar olsun ben yerde ekmek görünce korkup yükseğe koyyorum tüü aminskm.
Bir neslin beynini bulandıran Dondurma külahıyla dondurmacı kulağını kaşır efsanesinden sonra simitte de sperm var efsanesi bir nesli daha işkillendirecek.

Simitten soğutan trabzonlu bir dayıdır.
Neye bakip yaptigini cok merak ediyorum lan. Bendeki de baska turlu bi sapiklik.
Ülke olarak acayip bir yöne gidiyoruz her gün aklın alamadığı seyler yasıyoruz acilen fabrika ayarlarına donmemiz lazim güneşe kurşun sıkılan günleri ozlemeye başladık bu yaşananlar neyin nesi.
inşallah simitçi değildir.
Arızalıymış öyle diyorlar. Bence Normal biri bunu böyle yapamaz.
kendi kendisine bir nevi yazık etmiş dayıdır. yarın bunları öğrenince gayet üzülecek, belki de tezgahını bırakıp gidecek. senelerdir oradaydı adam, çok simit almışlığım vardır. hayatın gerçekleri...
Abi sen napıyosun allah aşkına? Daha neler görücez artık insanlar iyice yozlaşmaya başladı. Trabzonun en işlek sokaklarından birisindesin. Çoluk çocuk geçiyor oradan bir kişi de müdahale etmiyor trabzon gibi bir yerde. Boş işler olsa atlarsınız kavga var diye.
akli dengesi yerindeymiş.
Arzum kuaför arzum tuhafiye olur anladıkta.arzum simit ne la!
Şuraya bak Arzular outdoor. Bence sübliminal mesaj veriyorlar.

görsel
Sokaktan simit alırken bir defa daha düşündürecek olan eylem.
arkadaş iyi ki paylaştı . inşallah yayılır insan içine çıkamaz hale gelir . şak şah osman a bak sen ya . ulan it oğlu it wc ye gideydin .
Oruç tutmadığı için ilk hangi şehirde dayak atılır iddiasında 1.05 oran verilen şehir burası, yanlış olmasın da.