bugün

imanın zayıf olmasından kaynaklı nefsin kontrol altına alınamamasıdır. nefsini kontrol altında tutmaya çalışanlar için böyle bir açlık minimize edilmiş sayılabilir diye düşünüyorum.
tabularının insan doğasını yenememesi durumudur.
konuyu konuşmaktan bile korkuyor olmaktır.
Türk erkekleridir, türk abileridir, türk babalarıdır, ezik türk erkek sevgilidir.

ne zaman ki benim bacım istediği ile sevişebilir, bakkal rüstemin oğluna isterse sakso çekebilir, ben bundan gocunmam, cinselliği keşfine saygı duyarım, kadınlığını dilediğince yaşamasından memnun olurum dersiniz o zaman iş tamamdır. Böylece kız kardeşleriniz kızlarınız sair delikanlıların cinsel ihtiyaçlarını tatmin etmek sureti ile işbu çağdışı açlığı bitirir. Arz ederim.
şeytanımızın bol olmasındandır.

az yaşanmasıyla alakalıdır. hiç kız arkadaşınız olmadıysa ve piç değilseniz, önüne gelene veren bir kıza denk gelmediğiniz sürece cinsellik yaşamanız zor zaten. ayrıca bu olay sadece tr'de değil ki. yabancı ülkelerde de var abazanlar. onların işi daha yaş. o bollukta bir bok yapamıyorlar. tr'de kız arkadaşınız olsa bile cinselliği yaşayamama durumunuz da mevcut üstelik. zaten kız arkadaşınla da yaşasan bir dert, yaşamasan bir dert. garip işler abi, iki tarafın da istemesi durumunda hiçbir sıkıntı olmamalı diye düşünüyorum ben. ama şimdi bir kızım olsaydı böyle der miydim bilmiyorum. ikiyüzlülüğümüze doymuyoruz zaten tr olarak.
doymayan gitsin afrikalılara versindir. bunun sebebi aile baskısıdır aile baskısıyla büyümemiş insanlara denk gelmeyen türk kezbanları gider sokak serserilerine kendisini siktirir sonra ayy türk erkekleri abaza bilmem ney. önce hayatınıza bi elit insanları alın daha sonra doymadık yapamadılar diyomusunuz bakalım.
gençlerin enerjisini başka yere kanalize edemiyoruz. Spor, sanat gibi fiziksel ve beyinsel olarak yorulmuyorlar. Bilgisayar başında insanın harcayacağı enerji bellidir.
serverla alakalıdır. west'e geçin de görün. adamlar işi biliyor.
kızlık zarı.
gülmeyin, sarmaş dolaş olmayın, öpüşmeyin, koklaşmayın vs vs beyanatlarıyla (bkz: bülent arınç) tır.
hiç doymamış olmaktır.
Çünkü cinsel duyguları yatıştıracak belki de daha çok zevk alacağı bir uğraşı yok bu ülkenin. Nasıl olsun ki sanatın bilimin felsefenin bu kadar değersizleştiği bir yerde hayatın anlamı elbetteki uçkur olur. Hobisi seks olan bir ülke burası.
türkiyenin yarısında çoğunun bakireliğe önem verdiği için muhafazakar bir ülkeyiz ya o yüzden.
türk kızlarıdır.

kesin bilgi yayalım.

edit: yo corapla sevismiyom.