bugün

sanki böyle arkalarındaki güç sayesinde bugünlere geldikleri düşünülen ünlülerdir.
serdar ortaç.
Ersin Korkut.
Ünlü sayılacaksa;
(bkz: selçuk şahin)
(bkz: buse terim)
Acun Ilıcalı.
alp kirşan. akasya duragindaki 2 dk rolunden nerelere geldi adam.
(bkz: hadise)
turabi
adam imza gunu bile dusenliyor sanki yazar neyi imzaliyosa onuda.anlamadim.
Doğa Rutkay. Babası olmasa o yapmacık oyunculuğuyla bişey olamazdı çocuk tiyatrosunda şirinlik yapardı.
Seda sayan 'dır.
(bkz: ece seçkin) doğulular olmasa ünlü olabileceğini hiç sanmıyorum (bkz: petek dinçöz) can tanrıyar sayesinde (bkz: şevval sam) annesinin hatrına, üç adamdaki ibrahim çgh ekibine bile torpille alındığını oyunların birinde kendisi ima etti yani tanıdık olmasa asla ünlü olamazdı. daha çok örnek var ama aklıma ilk gelenler. sonra editleyip eklerim.
O kadar çok ki kafam karıştı.
Serdar ortaç.
kesinlikle buse terimdir. kim lan o? buse terim de facto'da görülmüşmüş. kimsin ki lan sen? babasının elinden tutan küçük kız olursun anca sen. tipsiz.
beyaz tv de ismini bilmedigim programda hararetli hararetli konusan sonunda sacmalayan Osman Gokcek.
Az once babamla bu programi izliyorduk. Bana gore cok sacma konusan adam, Babama gore cok guzel yorum yapiyordu. Sonrasinda babam "bu cocuk hangi universiteden mezun acaba" diye kendince sordu. Bende mevzuya dahil olarak bu adam devlet universitesi hayatta okuyamaz dedim ve diger odaya gectim. 15 dk. sonra geldigimde konu aklima geldi ve babama tekrar sordum
ben: ogrendinmi baba?
babam: Ankara
ben: hadi be ankara universitesi miymiș? hangi bolummus?
babam: yok hayir ankara baskent universitesi.
ben: heheheehe. Demistim.
(bkz: Ahmet davutoğlu)
ido tatlıses. bi de yeni single çıkarmış diye tüm programlara konuk oldu bu neyin reklamı abicim adam daha canlı söyleyemiyor.
hadise. the çakma beyonce.
hülya avşar, ersin korkut, şevval sam, turabi, ve kanal d'deki yayınlanan tüm dizi oyuncuları.
tek tek isim verip rencide etmeyeyim ama bazı ünlüler var ki sadece anası babası ünlü ya da önemli olduğu için onlar da ünlü. mesela? ulan illa isim verdireceksiniz bana ha. mesela ido. doğra rutkay. sonracığıma süheyl, behzat, kerem alışık. hatta var ya ali sunal. şimdi "yok canım, şunu nasıl bununla aynı kefeye koyarsın" diyenler olacaktır ama bu saydığım isimlerin hiçbiri "babası anası ünlü olmasa" kendi kendine parlayacak, bugün olduğu noktalara gelecek kabiliyete sahip değil bence. bilakis onlardan daha yetenekli olan insanlar bir yere gelememiş. bir de bunların "komedyenle evlenen" versiyonları var. yani sıradan, standart bir oyuncu ya da manken iken, hooooppp bir evlilik, sonra gelsin şöhret. bülent ersoy ya da seda sayanla aşk yaşayan/evlenen modellerimiz de mevcut.
eser yenenler ve ersin korkut bu arkadaslar gibi binlerce insan var çevremde.
Yeni nesillere ibret olacak isimlerdir.*
(bkz: seda sayan)

görsel
(bkz: gökhan keser)