1. ?.
  zor bir pozisyonda topu uçaraktan kurtarmıştır akabinde yerden bir hışımla kalkarlar en yakınındaki savunma oyuncusuna el kol hareketi yaparak bağırmaya başlarlar ve amma kurtardım ama hareketleriyle maça devam ederler..
  2 -1 ... player
 2. ?.
  çıkardığı toptan sonra korner kullanılacaksa en yakınındaki arkadaşını tekme, tokat mütemadiyen popoya şaplak ile ön direğe yollama hareketleriyle devam eden hadisedir.
  3 ... akatreil
 3. ?.
  (bkz: top kurtarmak)
  2 -2 ... minik mavi balina
 4. ?.
  topu tutmuşsa hemen oyun kurma moduna geçer. "açılın, açılın lan, şükrü sen depar at karşı kaleye kadar, ben topu senin ayağına yapıştırıyorum şimdi" havasındadır. az önce sürünüyorken şimdi bunları yapacak kadar karizmatik olmaya cesaret etmek çirkindir. *
  2 ... thor
 5. ?.
  "aslında degajları da sikimle atsam daha isabetli olur ama fifa izin vermiyor be abi" diye isyan eden tiplerdir.
  1 -1 ... patlamamis misir
 6. ?.
  (bkz: volkan demirel)'in sevilla macını kurtardıktan sonraki tribidir.

  Genellikle içinden şu cümleler geçer:

  +Dünyanın en iyi kalecisi benim.

  +Takımı sırtımda taşıyorum.

  +Bu takım ben olmasam küme düşerdi.
  1 ... deepscream
 7. ?.
  rahatlıkla alabileceği topu, uçarak kornere yumruklayan ve çevresine ''panterim ulan'' nidasıyla bakış atan kaleci tipi.
  (bkz: volkan demirel)
  4 -1 ... samuel etooooo
 8. ?.
  olmadığı için ne yapsa trip diye algılanır. kalecinin kalkıp, 'aslında rakibi ben tek başıma sikertirim!' diye düşüneceğini düşünmeyen azınlıktanım. evet kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  -1 ... kobayashe
 9. ?.
  sonrasında uzaklara derin bir bakış atıp şoktan çıktıktan sonra el hareketleriyle arkadaşlarını hücuma göndermeye çalışır.
  ... weroz
 10. ?.
  versiyon 1 :

  - nerdesiniz lan o adam nasıl bana şut çeker !

  tarzında elini kolunu sallar, hatta arkadaşı varsa yanında ona bir tane tokat atar... genellikle kaleciler savunmaya bağırır çağırır.

  versiyon 2:

  vardır topu kurtarmıştır, çok sakin bir şekilde ayağa kalkar tebrik için gelen arkadaşlarına " tamam lan bir şey yok korner atacaklar adam tutun " şeklinde hareket yaparlar.

  versiyon 3 :

  topu kurtardıktan sonra ayağa kalkar " kurtardım ulaaaaaaan " diye bağırır. hırslanır tebrik için gelen arkadaşına sarılır !
  1 ... onurkul