bugün

kendisine edilen küfür ve hakaretleri okuduğunda "beşiktaşlı duruşu"nun ne demek olduğunu, dünyanın en çirkef camiasında olduğunu daha iyi idrak edecek olan efendi insan.
onur kıvrak'ın yedeğidir. fakat bugün yenen ilk gol dışında hatası yoktur. ilk golde de belki topa erken çıksa kurtarma şansı vardı. karşı karşıya kalmış adamlar suçu kalecide bulan zihniyete sokayım. al işte ülkenin zeka seviyesi ortada. golü kaleci yedi ya nasıl yerse yesin suçlu. he amınakoyim o mal defans bugün zeka seviyesini gösterdi ve cezası tolgaya mı siktirin.
az cok taniyorsak kendisini, muhtemelen ilk golde kaleden cikmadigi icin bu gece uyku uyumayacak. arkandayiz tolga.
yok abi. bu adam iyi adamdır efendidir. ama kaleci olarak alt sıra takımı kalecisi. yok arkadaşım yok! beşiktaşta kaleci olmak bu kadar kolay. ya cenk yine kötünün iyisi ama aylardır bu tolga tam bir rezil. sonuç: 2.75 milyon € çöp! yenisini alıcan başka çıkar yok. yabancıya vericen parayı oynayacak. en azından çöpe atmazsın.
Her mac sakatlanip yuzunu eksitiyor kardesim sakatsan oynama zaten yetengin yok kaleyi devret cenke siktir olup git.
çok kötü brugge performansına rağmen ıslıklanmasını doğru bulmuyorum. takım olarak kötü oynadık kaybettik. kelle avcılığı yapmanın alemi yok, lige bu futbolcularla devam edicez.
yuhlayan taraftarı kınıyorum. brugge'un kontrataklarına cevap veremeyen defansın faturası Tolga'ya kesildi. Yenilen ilk gol de defans geride kaldı, Tolga da kaleden gereksiz yere çıktı, bildiğin Rüştü! ikinci golde bence ofsayt vardı ki defans da böyle bir beklenti içinde duraksadı. Son golde allahın salak defansı, oyuncuyu hatırlamıyorum. birebir mücadelede orta sahaya yolla topu, kaleciye pas vermeye kalkışmak da ne!

ayrıca gökhan töre'ye sevgilerimi sunuyorum. resmen bir gol heba oldu; ceza sahasına pas vermeyip golü ben atayım, kahraman olayım hırsı yüzünden...
insan'a pancu'yu bile aratan kalecimsi...
iyi kalecidir, ıslıklanması, yuhalanması hoş olmamıştır.
tanım: kurban değil maçın ağzına sıçan kalecidir.
o da şüphelidir. ulan kıçını kaldırıp iki adım atacaksın bu kadar mı zor. hadi kıçını kaldırmak zor geldi üşendin be lanet adam vur o topu karşı kaleye. bok var bizim sahanın ortasında dimi? risk alıp cenk çıksa sahaya daha rahat oynardı. kontrollü oynardı. madem atamıyon çağır opare vursun topa franco vursun. adam geliyo vur topa. hiç mi düşünemiyorsun. umarım en kısa zamanda gidersin de biz de kurtuluruz. cenke söverdik yan topları tutamıyor sektiriyordu diye. adam kendisini geliştirdi. madem geliştirmiyorsun defolup gidersin takımdan daha fazla zarar vermeden.
bu maçtaki performansı gerçekten kötüydü ama tolga takımdan şu an ayrılsa beşiktaş bırakmaz.Yerine tolga gibisini bulamaz.
Şimdi tolgaya küfredenler arkasından ağlar.
Hazır olmadığı her halinden belli, aslında suç ondan daha çok kendisini oynatan da.
Beli çok kalinlaşmış ve bu bir kaleci için büyük dezavantaj. .

Ha ilk golde hatası kondisyon eksikliği öncelik le çünkü deparina guvenemedi, ikinci hatası ise mental olarak hazır olmadığı için kendine güveni yoktu çıkacak kadar ..
Bu adamı suçlamak değil suçlamamak mallıktır. En yavaş topları bile sektirmiş gerizekalı gibi bir gol yemiş gerizekalı gibi aut kullanmış geri zekalı gibi defansa pas vermiştir. Bir maçta bir hata yapılır iki yapılır ama 10 yapılmaz. Bu adamın "profesyonel futbolcu" olduğunu ve her maç için desteyle para aldığını bilerk konuşun. Adam babasının hayrına beşiktaşın kalesini korumuyor mk.
beşiktaş kalitesinde bir kalecidir.ha galatasaray ve fenerbahçe gibi büyük takımlarda oynayamaz o ayrı.
moruk kaleye atilan her $utu yiyecek gibiydi.
sanki beşiktaş büyük takım da tek göze batan zayıf zincir halkası bu adam aq. ulan takımınız dökülüyor tolga dökülmüş ne yazar. gören de mençıstığ siti kalecisi de hata yapmış sanıcak aq.
Beşiktaş lı değilim ama bu adam bugün maçı vermiştir. Aksini iddia eden futboldan anlamıyordur.
gol vs neyse de o pres yediginde abuksubuk paslari ve aut atisinda verdigi acayip pas ile elestiriyi hak etti. ama demba ba haftalardir yatiyor bjkli arkadaslarin bunu da gormesi lazim. sezon basi takimi oynatiyordu ama haftalardir banin oyuna katkisi yok. bjk sadece gokhanin ayagina bakiyor.
Arkadaş 6 yıl amatör top oynadım ben böyle kale vuruşu görmedim, lan amk vuracak gücün yoksa söyle başkası vursun. 1-0 öndesin, kale vuruşu yapıyosun top orta sahaya zor düşüyo, rakip tek kafa pasıyla karşı karşıya kalıyo, açılman gereken topa açılmıyosun. defansın bile beklemediği bişeydi, resmen kontra yedin kale vuruşundan. olmadık şekilde yediğin gol tüm takımın moralini siker atar öyle.

Bazen maçı tek adam kazandırır, bazen de tek adam kaybettirir.

kusura bakma tolga, hazır değilsen hazır değilim diyeceksin.

Edit: mecburen kaleye geçmiş. Kale vuruşu o kadar uzun boylu takıma o kadar kısa ve cepheye atılmaz, yanlara doğru atarsın en amatör kaleci bile bilir bunu amk.
Bugun saçmalamiş kaleci. Ama emektardir.
bugün iki şeyi geri dönülmez şekilde tescil etmiştir.
1) vasatın altında kalecidir.
2) özene bezene inşa ettiği adam gibi adam yapmacıklığı sona ermiştir. adam gibi adam içine ettiği maçtan sonra taraftarına atar yapmaz. eğer boynunu gider. gitsin artık bu takımdan, artık Trabzon'a mı, 1461' e mi bilmem. orada binsin Ferrari'ye.
bugün öyle bir maç çıkarmıştır ki, bu zamana kadar verdiklerini de alsın ve gitsin artık noktasına getirmiştir taraftarları. yani bir maç ancak böyle katledilebilirdi. takım 1 0 öne geçmiş, taraftar desteğini de arkasına almış vurup geçecekken saçma sapan hareketler, inanılmaz hatalı bir gol ve takım dağılır. koca bir sezonun emeği böylelikle heba olur.
bir maçla adam mı satılır diyecek olan olursa, öncelikle bu ilk değil, bu sezonun başından beri çok kötü ve böylesi bir maçtan sonra başkan olsam yarın trabzona tek yön biletini alır gönderirim o derece.
trabzonsporun Beşiktaş'a gönderdigi ajandır.
ömrü hayatı boyunca bir daha bu kadar kötü bir maç oynayamayacak futbolcudur. evet ilk golde hatası vardı peki sonraki iki golde ağzımıza sıçan necipe ne demeli?
maçta çok kötüydü, yahu inanılmaz kötüydü. yediği golde ben kalede olsam çoktan çıkmıştım, o bile sonradan çıktı, topu alacak kadar yaklaştı, erken çıksa alacakmış bile. savunmada riske girdi, bu risk golü de getirecekti az daha. ama bu onun iyi kaleci ve iyi bir adam olduğu gerçeğini değiştirmez. turu geçemediysek hep beraber geçemedik.