bugün

ermeni yazar. bunlar içimize girmiş her yerde huzur bırakmıyorlar. her biri ülke için tehdittir...
ermeni yanlısı yazar. bakmayın nikine. gizlidir.
Aklı olsa titanic filminde olan geminin film ile aynı ismi taşıdığını idrak ederdi. ikisi farklı şeymiş gibi, ah siz ermeniler.
türkiye'den gidip ateist oranını düşürecek olan yazar.

ayrıca: koyduk mu?
görsel
Tatlım Rize'de hdp bayrağı asıyordun ne oldu o iş? Fotosunu atıp beni bi göt edersen sevinirim. inş sabaha dövülmüş olursun ahahha. iyi yazmalar...
Seçimden önce asan kesen, HDP baraj tehlikesi yaşayınca sus pus olmuş, minicik kedicik kesilen silkik yazar.
hakkaten batmıştır.
büyük adamdır. fazla uzatmadan direk söylenmesi gereken tek cümle budur.
göt yalayanı çoktur.

bir yazar, aynı zamanda ateyizdir. siz gavurda diyebilirsiniz*
erkek olan kadın nickli yazarı gerçekten kadın sanan bahtsız bedevi sevdiğim bir kardeşim.
nickindeki mantığı henüz çözemediğim yazar. kendisine saygımız sonsuz o ayrı mesele.
Adamim benim her ne kadar tanismasakta oyle takiliyoruz. O acik oyluyor ben acik oyluyorum.
ermeni yazardır. hatırlatayım dedim. ermeni kendisi. ermenistan'lı yani.

hani şu metrolarında kapı girişine yere türk bayrağı koyan ülke...
Ouuwww ermeni diye geldik de ermeni diyenlere, dalgalanan bayragimizla kapağı koymuş yazar . en iyisi usul usul gideyim nick altindan.
ben bu adama kızamıyorum. sempatik geliyor bana hep. sempatik, gülümseten yazar.
Gerçek Titanik filmindeki batan gemi vatansever, milliyetçi ve ülküsüne bağlı bi yazardır. Kendisi 2013'de şarjda ki telefondan entry girerken bataryanın patlaması sonucu şehadet şerbetini içmiştir.

Bugün onun yerine yazan kişi kökeni hain bi ermeni olan titanik filmindeki batan gemiryan dır.

Şimdi soruyoruz kendisine bu kadar çok başlık açacak ne vardı?
jimmy tudeski ile aralarında küçük küçük flörtleşmeler sezinlediğim yazar.
dokuzuncu nesil troll.
başlığını hortlatıp prim vermeyin şuna yazarı.

ayrıca nesildaşımdır da!

siz yokken biz vardık değil mi bro.

bir yazar.

dövsem mi! öpsem mi! bilemedim şimdi.
Bariz zeki bi tip. Eski hesabi ne ola ki? Ssss soyleme. Soylersen inanırım. Iyice gay muhabbetine donusmeden gidiyorum amk.
Silik yer inş.
boş beleş biri değil espri yeteneği gelişmiş Kürtçü görünmeye çalışıp eksi oy kasan Türk yazar, eskilerdendir.
yüzüne tükürsen çok şükür diyecek yazar.
Her gece ortalığa meme salan edepsiz yazar. Az edep yahu. Sözlüğe kızlar da giriyor. Ortalıkta sallanan meme görmek zorunda mıyız bilader?
Severek okuduğum yazar Adam güldürüyor bitti.
güncel Önemli Başlıklar