bugün

tipten isim tespitinin yanı sıra, insanın yüzüne bakarak hanği takımın taraftarı olduğunu tespit etmek..
(bkz: alwayssleepy) neşeli, güler yüzlü. mutlaka beşiktaşlı.*
(bkz: lock)
güler yüzlü, sert bakışlı tıpkı kara kartal gibi...
(bkz: fatal) harbi yazar sözünü esirgemez. tigana'nın hırsı gibi.*bjk
(bkz: terörist başı apo) galatasaray

(bkz: mustafa kemal atatürk) fenerbahçe *

edit:tiplerine bakıp yorumumdur.galatasaray'a terörist takımı demedim. bu adamda galatasaraylı tipi vardır dedim. bi bakın allah için apo'nun surata galatasaraylı değil mi? kaldı ki kendi ifadesidir. merak edenler açın bulun apo ve fatih altaylı söyleşisini(!) okuyun ne demiş apo?

diğeri de anlatılan bir anektodtan yola çıkarak yazılmıştır. doğru veya yanlış. tipe bakıp söyledim.

ben mi? ben kumral yeşil gözlüyüm. fenerbahçeliyim.

böyle başlığa böyle tespit.
(bkz: tespitör)
(bkz: mmtyvs) fenerbahçeli başka söze gerek yok
(bkz: mustafa kemal atatürk) galatasaraylı
edit:kimlerin eksi verdiği de pekala anlaşılıyor.galatasaray'a terörist takımı diyen niye gocunur acaba?
(bkz: sarışınların fenerbahçeli olması)
(bkz: esmerlerin beşiktaşlı olması)
fiziksel özelliklere bakarak bir insanın hangi takımı tuttuğu hakkında tahmin yapmak.
çoğunlukla ülkemizde şu şekilde zuhur eder; şöyle ki, eğer bir insan sarışın renkli gözlüyse fenerbahçeli olduğu, tiki tipli concon ise galatasaraylı olduğu, sert tipli ve esmerse beşiktaşlı olduğu düşünülür.ama tabii ki bunların gerçekle alakası yoktur.örneğin metin tekin nam ı diğer sarı fırtına allahına kadar bir beşiktaşlıdır(her ne kadar 11 yaşına kadar galatasaray taraftarı olduğunu itiraf etse de)ve yine bakınız rıdvan dilmen(kapkara eleman)ama fenerbahçeli.
güncel Önemli Başlıklar