bugün

bir şehir düşünün ki sokaklarında gezerken ne güzel bir kadına ne de yakışıklı bir erkeğe raslayabilesiniz.
sokakta gördüğün tüm erkek ve kadınlarının tiptipsiz olduğu şehirdir.
ben biliyorum ama söylemem.
ben söylerim.
bursa.
herkes eciş bücüş.
selam, burasi denizli. sehrimiz kendini 'populer' diye adlandiran ergen kekolarla dolu.
Konyadir. Ne kadar tipsiz varsa ince minarenin onundeki duvarda bulabilirsiniz.
Doğu illerinin %65"i olarak değerlendirilebilir.
diyarbakır city..
mardin dc.
ben azeriyim, denizlili degil.
Kro, esmer, tek kaş erkeklerin; pis kokan, cahil kadınların bol bulunduğu şehirdir. Artık neresiyse siz yorumlayın. Az gelişmişler olduğunu düşünmekteyim.
Antep maraş.

150 boyunda koca burunlu kara kuru insanlar pöf.

Edit: Urfa ve adıyamanı da ekliyorum şu an.
Güneydoğu illerinin çoğunluğudur kesin.
Umarım Karadeniz illerini kimse yazmaz. Çünkü çoğu bölgelere göre elimiz yüzümüz daha düzgün. Tamam ben keko olabilirim ama Karadeniz'in hem kızları güzel hem de erkekleri yakışıklıdır, evet..
ödemiş.. tövbe estağfurullah, kızları sanki zayıflamak için sirke içmiş de göz altları siyahlaşmış gibi (etki gerçektir, bu arada.. yapmayın öyle saçmalıklar). erkeklerini hiç saymıyorum, konuşan patates gibi düşünün..

kahramanmaraş, gazi ayıntab: g.tü yere yakından korkacaksın lafını ispat etmek için cenab-ı allah tarafından ruh üflenip cana gelmiş gibiler..

kastamonu: erkeksi kızları var, nadiren arada güzelleri çıkıyor.. buna karşın; yukarı doğru genişleyen kafa yapılarıyla erkekler resmen tipsizliğin elli tonu..
dışa kapalı akraba evliliğinin yaygın olduğu çoğu yerdir. şehir şehir değil tepenin gözleri film seti.