bugün

kişinin bir konu hakkında gelecekte haklı çıkacağına dair yüzey ne olursa olsun (masa, tahta, duvar, cam, herhangi bir araç gereç) işaret parmağını diline sürüp "aha işte buraya yazıyorum" demek suretiyle kişinin ağzındaki bakterilerle dolu salyasını parmağıyla sağa sola sürüp sonunda ise kendi ismini söyledikten sonra "demişti dersin" demesi suretiyle gerçekleştirdikleri iğrenç eylem.
dondurma kutusunu yaprak sarma ve türevleri zeytinyağlılarla doldurmak.
kutunun içinden çıkan ayakkabının altına bakıp ikisi de aynı mumara mı diye kontrol etmek.
çünkü çok az ülkede aynı kutuya farklı numarada ayakkabılar koyulur.
-kim o?
-Benim.
eşine şiddet uygulayabileceğini düşünüp sözlükte bu tip başlık gördüğünde moderasyona ağlamak.
+aradım telefonu kapalı.
-dur birde ben arayayım.
ekmek arasının son lokmasıyla ayranın son yudumunu denk getirmek.
bitmiş şampuana su ekleyerek çoğaltmak.
kur yapmak.
en parlak fikirleri tuvalette ortaya cikarmak.
birden fazla anahtarı pantolonuna bağlayıp şıngır mıngır etrafta dolaşmak.
yoğurt kabında çicek yetiştirmek.

dip not : başka bir millet bunu yapar mı amk ?
cep telefonu krizimiz vardır efendim öncelikle.adamın giyecek doğru düzgün birşeyi yoktur lak çıkartır cebinden dokunmatik ekran telefonu aman teknolojiden geri kalmayalım.
anahtarla kulak karıştırmak. başka millet siksen yapmaz.
kim o? diye soruldugun da ben cevabı verilir ve karşıdaki her zaman için kapıyı acar.
sesten kim oldugu analizi yapabiliyoruz, müthiş!
Söylediği cümleden sonra yani diyerek cümlenin açıklamasını yapması. Sanki bilimsel bir konuşma yapmış.
- Terör hakkında ne düşünüyorsunuz?
- Ben terörü lanetliyorum. Yani terör olmasın.
her ama her konuda müthiş bir uzmanlığı vardır. yani hayatını o derece dolu dolu, öğrenme, araştırma ve uygulama aşkı yolunda heba etmiştir. bunu farkedince de beyhude geçti ömrüm beaa deyip kendini kahvehane ve iddia bayilerine atmıştır biraz kafa dağıtmak için.
cem yılmaz'ın çok başarılı tespiti ile "bilmiyorum diyememek".

--spoiler--

cem yılmaz'ın gösterisinden;

- pardon, faruk eczanesi nerede acaba?
+ faruk eczanesi.......hmmmm

bilmiyorum diyeceksin bu kadar!
--spoiler--
orman, nehir, göl görünce mangala girmek.
Bakkaldan 10 kuruş alıcağına sakız verilmesi.
-kim o ?
+ben.
kumanda çalışmazsa pillerin yerini değiştirip çalışır hale getirmek.

(bkz: aynştayn)
kardeş hadi şuna bi el atıver...
her zaman her konuda en iyisi benim demek, tipik türk davranışlarına bir örnektir efenim.
gelene geçene dayamak için otobüsün en dar köşesinde beklemek.
güncel Önemli Başlıklar