bugün

kurumsal bi şirkette çalışıyorum, unvan falan da bekliyoruz, haliyle görünmek istemiyosun fakbadi, çöpçatan mecralarında.

gel gör ki kırdımın ülkesinde sokakta birisiyle tanışmak falan gibi bi durum söz konusu değil. ya işyerinden biriyle tanışır, sonrasında ayrılıp kalan hayatını birbirine denk gelerek eziyete çevirme aksiyonuna girişirsin,

ya da tinder'da hatun ayıklarsın.

bahsettiğimden dolayı tindera girip çıkışları mecburen çok kesit kesit yapabiliyoruz, onun dışında profili dışarıya gösterimi yapabiliyosun.

kendimi kont drakula namı diğer vlad tepeş ile aynı hazin sonda buldum.

kana susadığımda, tinderı açıp yarım saatte boostlayıp sonra profili bu kapatı o yarım saatte match olduklarımla kana olan susamışlığımı dindiriyorum. sonra 1-2 hafta kesiyor bu beni, sonra tekrar aynı duygu, interview with wampier, tom cruise kudurukluğu. brad pitt yüz kızarıklığı eşliğinde açlığı gideriş, istiklal marşı ve kapanış.
Lan buna hangi gevşek pozisyon veriyor Allah aşkına yarra yedi o şirket o zaman. Tinder ne lan on kadın profilinden on biri fake erkek.. Git mahalledeki herbalife yapan kulübe üye ol içerisi karı dolu ahaha yav adam beton içinden altın çıkarmaya çalışıyor.