bugün

yatağımdaki ayna isimli kitabın 19 yaşındaki yazarı. yazarın kitap hakkında kendi yorumu şöyle:

- kitabı bir şekilde ‘överek’ insanların gözüne sokmak bana göre değil. Alıp okusunlar. Ya da camel alsınlar.

röportajını okuduktan sonra hayatı sorguluyorsunuz. http://www.gencyazi.com/y...timur-karaca-ile-soylesi/

(bkz: ikinci adam yayınları)
(bkz: yatağımdaki ayna)
Twitterda biosuna "birinci romanı basıldı, ikincisi basılacak." yazmış. Fazlasıyla güldürdü. 19 yaşında edebiyat parçaladığını sanan birinin saçmalamalarından ibaret. Röportajı okumak anlamaya yetiyor.
Edebiyatın sırf küfürden oluştuğunu sanan bir arkadaş. Bir de şu imla hataları canımı sıkıyor.
yazacak pek bir şey yok.
doğru yolları bulabilmesi dileği ile.
genç arkadaş diyelim.
''bak dostum; ben henüz on dokuz yaşında olan bir aylağım ve kaç yaşında olduğumu bilmiyorum.'' Gibi akıllara zarar bir cümle kurmuş ergendir.
Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün timur.
çoğumuzun yapamadığını yaparak kitap yazıp bastırmasıyla takdiri hak etmiş genç yazar. bir de bu açıdan bakmak daha iyi olacaktır.
yazarı olduğu tek akım çok salaksın keşke ölsen olan kişi. kitap çıkarması kendisini iyi bir yazar yapmaz, özellikle iyi yayınevlerinin twitter fenomenlerine kitap çıkarttığı bir ülkede.

babadan zengin, parasıyla ot içmek yerine çok süper olduğunu düşündüğü şeyleri kitaba dönüştürmeyi düşünmüş gerizekalının teki işte. hakan günday'a özenmiş ama olmamış, hakan günday'daki de acemi şansıdır zaten *