bugün

salman khan ve katrina kaifin başrolde olduğu ek tha tigerın devamı olan önümüzdeki ay vizyona girecek bollywood filmidir. Swag se swagat şarkısı bir mashallah kadar olmasa da güzeldir.
Çevirin artık şu filmi yeter da!
An itibariyle altyazısı çıkmış filmdir. Hintfilmikeyfi sitesinden izleyebilirsiniz. Ben izledim adamlar müthiş bir iş yapmışlar. Bazı yerleri çevirememişler ama olsun.
boş beleş salman khan filmlerinden biri dahadır kesin. izlemedim ama ilk filme göre daha kaliteli gibi duruyor o da fragman esintisi... artık ne salman khan ne onun piyasa attığı en büyük kazıklardan birisi olan katrinayı, ne de yıllarca fanı olduğumu düşündüğüm shahrukh u izlerim. bu adamların oturup oturup aa hadi film çekelim içinde aşk meşk, vurdu kırdı olsun tamamdır kafasında film çektiklerini düşünüyorum. yıllarca aamir khan a haksızlık etmişim titiz adamdır mükemmelliyetçidir ama hiçbir filminin boş olduğunu görmedim. ha dur aklıma salman ın Bajrangi Bhaijaan filmi aklıma geldi o na haksızlık etmeyelim. shahrukh da 2007 den sonra my name is khan hariç doğru düzgün projelerde yer almıyor.