1. 1.
  rüyasında aynı yüzü gördüğünü iddia eden insanlar tarafından kurulmuş bir web sitesi. en başta bir hasta, psikiyatrına rüyasında gördüğü adamın resmini çizip verdiğinde ve başka bir hastanın tesadüfen bu resimdeki yüzü görüp sürekli rüyasında gördüğünü iddia ettiğinde farklı insanların rüyalarında aynı yüzü gördüğü fark edilmiş ve daha sonra dünyada yüzlerce insan da rüyalarında aynı kişiyi gördüğünü iddia etmiş...

  işte o yüz:
  http://thisman.org/thisman.jpg

  üstelik sitedeki insanların rüyalarını okuduğunuzda kimisi bu adamı gördüğünde küçük bir çocuk gibi mutlu olduğunu, kimisi de normalde eşcinsel eğilimi olmamasına rağmen bu adamla manyak gibi seviştiğini falan iddia ediyor. ayrıca sitede bunun farklı açıklamaları üzerine teoriler de yazılmış.
  ... eraserhead
 2. 2.
  super ruyalar var bu sitede. kadinin biri bahsedilen adami gormus ruyasinda; adam, alti parmakli ve brezilyaliymis, eger amerika'da nukleer bir felaket olursa kuzeye git demis. lan, tovbe yarabbi ya.
  1 ... robert terk
 3. 3.
  adam sanki ilk çağlarda yaşayan insanalra benziyor. o burun ne öyle lan hele kaşlar maymun mu insan mı belli değil. bence uyduruyo insanlar. ya da bu haberden etkilenip diğerleri de bu adamı görüyo rüyalarında. hem niye adam lan niye kadın değil?
  ... etka10
 4. 4.
  tipe bakılırsa türk olması muhtemeldir.
  2 ... dolmathekalem
 5. 5.
  istekleri üzerine türkçe tercümesini yapıp gönderdiğim (bkz: mahlukat-ı insan)

  (bkz: http://www.thisman.org/flyer/thisman_trk.pdf)
  -1 ... sokaktakiadam
 6. 6.
  Bana doctor who'nun 1. bölümündeki internet sitesi olayını hatırlatan site. Gösterilen fotoya bakıldığında ilk olarak ''Sendeki kaşlar, bendede olaydılar'' şeyini hatırlatır ancak diğer fotoğraflarında bakıldığında biraz daha ürkütücüdür.
  2 ... barbiedoll
 7. 7.
  kesin turk.
  ruyalarda bulusuruz sozunu yanlis anlamis bu vatandas. herkesin ruyasina girip aradigi kizi bulmaya calisiyor.
  ... inheritance vice
 8. 8.
  90'lardan kalma tinerci kardeşe benzettim.

  Dini Teori: Dindar kişilerin olaya getirdiği yaklaşımsa daha fakrlıydı. Onlara göre bu resim, kişinin büyük yaratıcı yerine kafasında konumlandırdığı imajdı. Bu görüşe göre tanrı kendisini insanlara bu şekilde gösteriyordu. Bu nedenle onun rüya görenlerin zihninde yer ettiğine inananlar vardı.
  ... cortx1