1. 1.
  aynı kurguya sahip iki kardeş dizinin versusudur. ikisi de zombi salgınını konu edinir. the walking dead genellikle amerika'nın kırsal alanlarında, kasaba ortamında çekilirken, fear the walking dead şehir ortamında çekilmektedir. the walking dead'te kahramanımız rick grimes, komadan çıkıp kendini devletin, ordunun olmadığı kaos içideki bir dünyada bulmuştu. fear the walking dead'se bizi olayların en başına götürdü.
  4 ... arrius antoninus pius
 2. 2.
  şüphesizdir ki the walking dead'in alacağı versustur.
  ... samany
 3. 3.
  ikisi de şahanedir. Kıyaslamak dövüştürmek yanlıştır.
  5 ... silinen hesap 014384
 4. 4.
  iki dizideki en akıllı adam victor strand'tır.
  ... t bag
 5. 5.
  şuan vaziyet elbetteki the walking dead'in çok daha iyi olduğundan yana lakin bir bakmışsınız ki fear the walking dead daha popüler olmuş... zira fear the walking dead, çok daha fazla potansiyele sahip bazı ögeleriyle...
  ... arrius antoninus pius
 6. 6.
  Ftwd in tek artısı duyguyu verebilmesi.
  ... just millionaire
 7. 7.
  Zor soru. ( bakın tecrübeliyim soru cümlesine direk cevap vermiyorum ki entry uçmasın ) fear the walking dead , the walking dead'de olduğu gibi aniden değilde olayların en başından başladı. Bu yüzden ftwd daha iyi olabilir.
  -1 ... fiat doblo vitesi
 8. 8.
  Ftwd de madison insanı kanser etti, ailesiyle gittikleri her topluluğun ve mekanın sonunu getirdiler ve hepsi çok trajik bi şekilde neyse spoilere olmasın. Hatırladım gene sinirlendim yahu.
  Twd alır.
  1 -1 ... mrltln
 9. 9.
  Twd'ye başladığımda dizi 4.sezonunu oynuyodu. Fear, diğerine göre olayların başını anlattığı için 1 adım önde olsa da twd kadar sarmadı.
  ... sivasli bey
 10. 10.
  negan olmadan bile twd tokatlardı. sonra onunda boku çıkmış ben epiydir izlemiyom.
  -1 ... baba kreyzi