bugün

cem yılmazı gördüğü yerde 'ahaha cem yılmaz lan' ın bir diğer versiyounu. bi yerden sonra adamın ne dediği önemli değil yeter ki o komik izlenimini insanlarda bıraksın.
doğrudur.sürekli espri yapmaya çalışmalarından dolayı şapşal bir görüntüye sahip olurlar.
(bkz: the tonight show with jay leno)
(bkz: ouvv)
yanlış bir düşünce. çünkü herşeye gülmüyorlar. zaten abuk subuk espiri yapınca kendisi de iğrenç diyor.
bu gerçeklik ; bizim türk programlarının dejenere insanı m.ali erbil'in çarkıfelek programında her iflasa '' aaaaaa '' diye nidalarda bulunan seyircilerimizin durumuna tekabül eden gerçekliktir.

(bkz: parayla gülen köpekler)
yanlış bir genelleme.
evet. ben de gıcık olmuşumdur ona. tamam jay komik biri oldukça ama o kadar da şakşakçılık olmaz ki.
sakın yanlış anlamayın, şu gelen ünlüler hakkında demiyorum. benim kast ettiğim şu izlemeye gelen hödükler. tamam jay leno komiktir, iyi espiri yapar* ama her boka da gülünmezki yahu. adam hey diyor "huahuhahauhauh" "e" diyor "hahahahha". ay bir de jay leno programı sunmak için stüdyoya geldiğinde tokalaşma merakı yokmu? burdan jay'e sesleniyorum;

-hey jay! Be a little selective when choosing guests.