bugün

sakın yanlış anlamayın, şu gelen ünlüler hakkında demiyorum. benim kast ettiğim şu izlemeye gelen hödükler. tamam jay leno komiktir, iyi espiri yapar* ama her boka da gülünmezki yahu. adam hey diyor "huahuhahauhauh" "e" diyor "hahahahha". ay bir de jay leno programı sunmak için stüdyoya geldiğinde tokalaşma merakı yokmu? burdan jay'e sesleniyorum;

-hey jay! Be a little selective when choosing guests.
evet. ben de gıcık olmuşumdur ona. tamam jay komik biri oldukça ama o kadar da şakşakçılık olmaz ki.
yanlış bir genelleme.
bu gerçeklik ; bizim türk programlarının dejenere insanı m.ali erbil'in çarkıfelek programında her iflasa '' aaaaaa '' diye nidalarda bulunan seyircilerimizin durumuna tekabül eden gerçekliktir.

(bkz: parayla gülen köpekler)
yanlış bir düşünce. çünkü herşeye gülmüyorlar. zaten abuk subuk espiri yapınca kendisi de iğrenç diyor.
(bkz: ouvv)
(bkz: the tonight show with jay leno)
doğrudur.sürekli espri yapmaya çalışmalarından dolayı şapşal bir görüntüye sahip olurlar.
cem yılmazı gördüğü yerde 'ahaha cem yılmaz lan' ın bir diğer versiyounu. bi yerden sonra adamın ne dediği önemli değil yeter ki o komik izlenimini insanlarda bıraksın.