bugün

filmlerde görülen ve kitaplarda okunulan tüm büyük savaşlara katılabileceğimiz, iyi veya kötü tercihini yapabileceğimiz bir lotr serisi oyunu. co-op destekli oyun PC, PS3, Xbox 360 ve NDS için geliştirilmekte. şimdilik 2008 sonbahar gibi bir tarih veriliyor.

ilk videosu için:

normal: http://www.gametrailers.c...tvexcl_wine8_debut_gt.wmv

hd: http://www.gametrailers.c...l_wine8_debut_gt_h264.wmv
torrentlere düşmüş oyundur. yanlız hatalı bir versiyondur ama onun da fix dosyası torrentlere düşmüştür. üst seviye bir oyun değildir ama lotr fanları için mario gibi olsa yeter.
indirdigime pisman oldugum, beklentilerimin hicbirini karsilamayarak bilgisayarimda bir byte yeri haketmeyen sacma, zevksiz, serefsiz oyundur. ne hayallerim vardi be.
sanki cok abartılmış gibi geldi bana. The lord of the rings return of the king den nasıl bir farkı var henüz göremedim. Hatta o daha bile zevkliydi diyebilirim. Oynanış zaten hoş degil. Save sistemini de anlamadım 3-4 checkpoint geçip ölünce baştan başlattı. Yani kısacası pişman oldum arkadaş. Tavsiye etmiyorum kimseye. Kılıçlardan alevler falan cıkıyor ne o öyle. Burdan pandemic studios a sesleniyorum fıstık gibi senaryoyu böyle rezil etmeyin lütfen.
bunu indireceğiniz zamanı recep ivedik 2 izleyip geçirin daha iyi.*
eğer para verip alıyorsanız paranıza, indiriyorsanız pcnize vs. yazık. gerçekten vasat altı bir oyun. kafadan senaryo eklemişler, Sauron üç kılıç darbesiyle ölüyor ve grafikler. zaten yeter artık suyunu çıkardınız lotr'un.
anında silinmesi gereken gereksiz oyuncuk.
gereksiz ve kötü bir oyun. güzelim lotr hikayesinin içine etmiştir. tek eğlenceli tarafı multiplayerda hero deathmatch yapabilirsiniz. bu biraz zevk verir. gerisi tamamen boştur.
eğer oynamasını bilirseniz deatmatch zevklidir.
mağaraya giriş bölümünde takılan oyun, bir türlü girilemiyor mağaraya, hatalı mıdır nedir*
ayrıca bilgisayarda gereksiz yer kaplar, onun yerine lord of the rings: middle earth 2 adlı strateji oyunu oynanmalıdır.*
gördüğüm en mal yüzüklerin efendisi oyunu.
ulan bir oyun bu kadar kötü yapılabilirdi heralde.

edit: ulan acaba hakkını mı yedim falan diye vicdan yapıp tekrar oynadım. yok valla y***k gibi oyun harbiden.
"Bir oyun bu kadar mi boktan olur !"un kaniti oyun. Gidin aterideki tank oyununu oynayin daha iyi.
Güzel bir bilgisayar oyunu.
oyun çok kötüydü ps 2 dönemindeki tps lotr oyunları kadar iyi değildi arkadaşları toplayıp kafe de kit attım olmadı kendi başıma oynadım yok oyun çok kötüydü gidip bfme oynamak varken neden bunu oynayayım.
Online oynayınca güzel oluyor...özellikle arkadaşlarınızla okçuyu alıp kafasına sıkıyorsunuz şuan oynamak isterseniz ortadünyacom adlı sitede nasıl indirileceği ve online oynanacağı yazıyor geceler 8 / 8 odalar oluyor.