bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
bjk'li kılığına girmiş fenerlidir. acıyorum böylelerine...

(#15875419)
galatasarayıma işkembeden sallayan densizin biridir.
fenerbahçe ajanlığına tam gaz devam etmektedir. belli etme bari.
sözlüğün değerli dost yazarlarından, kendisine bu parçayı armağan etmekteyim http://www.youtube.com/watch?v=UAm_uoV1z5k
(#16778612) entrysinde hislerime tercüman olmuş takımdaş yazar. eline sağlık.
(ing.) sinek valesi.
(#17352850)

kışkırtcı mesajları sonunda gerekli ayarı yiyince coşmuş bir yazar. ben ne dedim beni dinliyor musun? eğer ki sözlükte kızın biri çıkıp bu çocuk bana asıldı desin bırakırım sözlüğü o kadar. kendime de güvenirim fotoğrafımı da koyarım kimi ilgilendirir. beni tanıyan tanısın. gelmişsin ahkam kesiyosun bir de. gülmeni değil gelip tanışmanı bekliyorum ve de çok ciddiyim.
(#17354942) anlaşılan hala acısı dinmeyen yazar. gülüm bak şimdi benim açtığım şu başlığıa (#17352216) ithafen şu entryi girdin mi? (#17352584) girdin dimi? hafiften bir kaşıntın olduğunu belli ettin mi? ettin. sordun mu bana birader hayırdır mesele nedir diye. hayatında hiç bir kızı reddedememenin sorumlusu ben miyim? bu ezikliğin sebebi ben miyim? özel mesaj ifşa etmezmiş miş, etsen ne olur ki aslında etsek daha iyi neyin ne olduğu anlaşılır da rahat ederiz.

ben derdim o lan yazara ulaştım, hani entryin direkt bana ithaf olmasa eyvallah diyeceğim, neymiş kedi uzanamadığı ciğer mundar dermiş, lan sen kimsin beni yargılıyosun?
http://galeri.uludagsozlu...the-jack-of-clubs-341248/ al la al sanırım saçlarımın yana yatık halini beğenmedin bi de şöyle dikili göndereyim *

nemalanırsın lan gören ben sanır falan hehehe.
(#17823053).

ölmemiş yazar.

sen hala yaşıyon mu ya? almadın mı dersini hala len? *
yazıklar olsun yazarı. *
kendileri dana olmakla birlikte gönlümü almak için 40 fırın da ekmek yemesi gerekmektedir.
ayrıca açmayın dedeler *
(bkz: #19744483) futbola bakış açısını beğendiğim yazar.
mursiye destek için taksime eyleme gittiğimde omuz omuza dayak yediğim yazar. *
über bir hindistan ziyaretinde tanıştık.
kadim dost, yiğeninin yediğimin yazarı. *

selam ederim gözüm.
(bkz: #22561769) deve kestiler diyor, islama pardon kurban kesilmesine tümden karşı arkadaş, mum dikip ayin yapsalar memnun olurdu belki.
Bu adam arayip sormaz aylar sonra sen nerdesin hayirsiz der.
Hayir ne kadar cok ortak yonumuz var dimi? *
Ama tabii candan dosttur kiyilmaz aranir gonlu alinir hanaklari sikilir.

Su ara gel gitleri var git gelleri de olabilir.
Hep iyi olsun tontis yazar.
#27841398 harika bir tespit yapmış yazar. yürekten tebrik ediyorum kendilerini. *