bugün

yavuz selim demirağ'ın kaleminden teğmen mehmet ali çelebi'yi ve tanıklıktan sanıklığa giden öyküsünü anlatan, önsözünü nihat genç'in yazdığı bir solukta okunan kitap.

--spoiler--
zafer senin duruşun, zafer senin kalemindeki ateş, zafer senin mahpus damlarında içine sığmayan nefesin.
--spoiler--
telefonuna sehven numara yüklenip suçlu durumuna düşen ve holding medyasının abarta abarta verip halkı kandırdıktan sonra suçsuzluğu anlaşılıp tahliye olan ancak bunu hiçbir holding medyasının hiç veya üstünden hemen geçerek haber yaptığı onurlu bir teğmen hakkında yazılmış kitap.
uzun süre uğraşılmış başarılı bir kitap .

maaleseftir ki teğmen çelebi askerlikten atılacaktır bunu yavuz selim in yazdığı kitaba bağlamamasını umuyoruz . Kitap gerçekten çok başarılı dün dostta en fazla satan kitaplardanmış tavsiye ediyorum .
aylarca silivride terörist zannıyla hapsi yattıktan sonra serbest kalıp ertesi gün bingöle savaş pilotu olarak atanan canımız kanımız atatürkçü subayımızdır.
(#15638980)
Milletvekili olduğu CHP’den, altı ok çizgisinden uzaklaşmayı neden göstererek istifa eden Genç Subay.
iyidir kötüdür haklıdır haksızdıra girmiyorum fakat mevcut siyasi oluşumlara ve bloklara bakınca tutarlı olduğu kanısındayım ben.
bir sürü rozeti olan .