bugün

kendi gölgesinden korkan, sağdan soldan duyduklarıyla markete koşup makarna stoklayan sığırın önde gidenidir. olum kolay mı lan bi ülkeyi savaşa sokmak? o sorumluluğu üstüne almak? burda söz konusu olan canlı kanlı insan. bu kadar gözünü kan bürümüş olabilir mi? meşru müdafa dışında savaş mavaş olmayacak tırsmayın. o makarnaları da götürün yerine çokomel alın. hadi koçlar.
(bkz: anamı kesen ben)
tezkerenin çıkmasıyla birlikte savaşa gitmediğimizi zanneden maldan daha mal olmayan insandır.

(bkz: adım adım savaşa doğru)
salağın önde gidenidir. chp zihniyetli ya da bdp kafalıdır.
hümanizm savunusu da yaparlar ki insanlıktan nasiplenmemişleri kollarlar.
savaş çıkmayacaksa bu tezkere neden çıktı diye düşünen maldır.
tayyip'in ve kurmaylarının da kendisi kadar korkak olduğunu bilmeyen maldır. öyle zannetmesine gerek yok.
tezkereyi ciddiye alan maldır.

endişeye mahal yok, alınan tezkerelerin sadece turşusu kuruluyor, eğer öyle olmasaydı kandil için çıkartılan tezkereler kullanılırdı.

amaç kullanmak değil, halkın gazını almak. halk desin ki, pey pey pey hökümete bak aha şimdi gafaynan girecek. üçgün sonra unutulur gider.
topraklarımıza bomba düşmesi, 5 masumun ölmesi karşısında hükümetin tezkere istemesi, meclisin de vermesi doğrudur.

doğrudur ama doğru olmayan koskoca türkiye cumhuriyeti nin kendine özgür suriye ordusu diyen sefillerle eşit ilişki kurmaya kalkıp resmi suriye yönetimine eşkiya muamelesi yapmaya kalkmasıdır. lütfen biraz ciddiyet. alemi sersem, milleti kör sanmayın.
Bu mal bi tek konuyu acandi heralde o da yanlisini duzeltti heralde. iki gundur ne diyolar amk hukumettin eli guclensin diye lazim korkutma amacli vs. hic mi dinlemedin amk iki dakka baksan anlardin herseyi. gerci sistem bozuksa biraz zor anlardin tabi.