bugün

icten ice uyuz olunan arkadastir.
aldatildiktan ya da bunun gibi buyuk bir durumm soz konusu olduktan sonra kesinlikle bas vurulmamasi gereken arkadastir. bir de bunun farkinda olmayan saf kimseler vardir ki uzaktan izlenesi.
y-jalee aglama artik lutfen
j-uhuhhuh ama ben daha onu haketmiyomuyum niye bole oldu yaareeen!!
y-bilmiyorum ama uzulme. :(
j-ama ben daha iyilerini hakediyorum diymi
y-bence oyle yani
j-bide zaten iyyy muzik zevki hic iyi degildi
y-tabii
j-zaten bide feysine merveyi eklemisti dimi ben kabul etme dememe ragmen.
y-eveet
j-zaten okuzdu bee, yapamadi benim gibi narin kizla
y-hihiii
j-iyiki varsin yaren yhaa! cok seviyorum sniiii :*
empati kuramayan arkadaştır.
sizi ne kadar anlamaya çalışsa da anlayamayan, anlayamadığı için de bu duruma düşen arkadaş olabilir.

ya da tam tersi sizi çok iyi anlamıştır.
konu ciddiyse teselliden ileri gitmek gerekir.
tesellisi olmayan bir konu ise başaramamış diyemeyiz.
Uğraşmıştır kötü görmemek lazım.
sevgiliden ayrıldığında ki tepkisi "boşver kanka zaten salaktı." olan arkadaş tipidir. aslında iyi niyetlidir, hor görmemek gerekir, çalışmıştır ama edememiştir.
samimi arkadaştır. bazen sadece birini dinlemenin o kişi için en iyisi olduğunu kavrayıp gerçeküstü, pamuk ipliğine bağlı mutlulukların geçici ve uzun vadede yıkıcı olabileceğinin bilincindedir.
tüm iyi niyetiyle, teselli etmek için rakı sofrasına oturan, sonrasında kendisi sarhoş olup maymun olan arkadaştır.
öyle bir andır ki hiçbir teselli fayda vermez. sadece ağlarsın. bir karın ağrısı vardır. duymazsın dinlemezsin konuşmazsın. arkadaşı bile hatırlamassın yanıbaşında sabahlasa dahi. öyle bir andır ki acıtır tarif edilemez yaşanır. sürekli aynı şarkıyıdinleyip bomboş bakarsın etrafına.herşey ama herşey acı verir. bitmiştir... bu son dersin bu son ama neyin sonu anlayazsın. sabah kalkarsın. teselli edemeyen arkadaş başucunda dikilmiştir. nasılsın ? der. daha bir iyiyim dersin. açarsın televizyonu. deli gibi temizlik yaparsın bazen de. bittiğini o an anlamaya başlarsın. daha bir acı verir.aşk bir alışkanlıktır. her alışkanlık gibi ondan da kurtulmak pek de kolay değildir. sanırım en kötüsüdür ve kurtulması en zor olandır alışkanlıkların. ama biter herşey gibi bir çaresi bulunur elbet canım yeniden yaşamanın ...