bugün

hiç bir günahı, suçu bulunmayan anaların canları olan kuzuları dağda, tepede bir hiç uğruna öldüren yaratıkların, bunu yapma nedenlerini '' biz haklarımızı koruyoruz, aslında barış istiyoruz ondan vuruyoruz, aslında tamamen duygusal'' gibi saçma sapan açıklamalara inanmanın akabinde açığa çıkan saçmalıktır.

biz vurduk ilk olarak 83-84-85 yıllarında kürdünü, ermenisini, osunu, busunu dimi lan!? canı sıkılıordu tsk'nın ve bir toplantı yapıp hadi, kürt keselim dediler onan çıktı değil mi? amına koyim siz kimi kandırıyosunuz ya???
"vay be, haklı lan aslında" denmeyesi, gidilip uyunası zırvadır.

(bkz: dostum bsg)
teröriste " o da insan vurmayın abiler " diyen kişinin saçmalığıdır.

onlara insan ben vallahi billahi insanlık çıkmışım dedirtecek durum... bu saçmalığı hümanizm adı altında savunanların saçmalığıdır.

"uzaylıda olsa, insan insandır" sözünden hiç bir farkı yoktur. bunlar dağda yaşayan robotlardır. hayvan bile olamazlar.
(bkz: pkk li da olsa insan insandir)
(bkz: insan suretinde hayvan)
yeni moda insancıl sıçmığıdır. saçmalık dahi değildir yani.
bir sabah uyanmak; köyünün yakilmasi, ablana tecavüz edilmesi. bostanina panzer girmesi. sonra gözünü dagda acmak. ya caresizlikten, ya zorla ya da kendi rizanla. iste insanliktan cikmanin formulü bazi dar beyinliler için bu kadar basit..

zorunlu not: insanliktan cikmak derken biyolojik bir terkedis kastedilmemis; tamamen ruhsal, davranissal insanliktan bahsedilmistir.
kavramların algısındaki acayipleşmeyi gözler önüne seren bir bakış açısının nasıl tezahür ettiğini görmemizi sağlamış fikirdir. teröriste insan denmeyecekmiş. niye ki? peki diyelim ki terörist insan değildir, o zaman nedir? şimdi biri oradan fırlar der ki: orospu çocuğudur. e peki sorayım orospu çocuğu nedir, insan değil midir? her şeyden önce terör nedir? neyse, bu ülkede birilerine bir şeyler anlatmak gittikçe zorlaşırken, herkesin teröristi kendine kara gözlüyken uzaya çıkmak bize haram aga, ben onu bilir onu söylerim. insanın her şeyden evvel insanlığını kabul etmeden huzur, barış nah gelir agalar ben onu bilir onu söylerim.
(bkz: akıl tutulması)
(bkz: insan da olsa terörist teröristtir)
bir avuç vatan haini güruhun dillerinde gezdirdiği saçmalıktır.
insan gibi hak aramak yerine, canavar gibi insan öldürmeyi seçen hayvana insan deme saçmalığıdır.
onlara insan demek kendimize hakaret etmektir.
kıçımın hümanistlerini üzen açıklama.