bugün

hiç kusura bakılmasın külliyen aptallıktır.

hatta size bir sezen aksu parçasındaki söz ile açıklayacağım. '' pişman olduğun zaman, zevke doyduğun zaman, huzur bulduğun zaman dönebilirsin ''

şimdi diyor ki; pişman olduğun zaman yani anlıyorsun ki kimse ben değil ve olmayacak. kaldı ki insanın hayatının olgunlaşma dönemi kötü tecrübelerin ve pişmanlıklarının birikimdir. bana kalırsa tekrar dönülen bir ilişki de sorunlar çözülmeyip sadece üstü kapatıldığı için tekrar sorun çıkacaktır ve son pişmanlık fayda etmemeli müslüm babamızın dediği gibi.

devam edersek diyor ki sezen ablamız; zevke doyduğun zaman yani burada özellikle benim anladığım ya da anlamak istediğim seks hayatı. pek tabi bu sözü birçok yere yorabiliriz ama ben bu konuda yoğunlaşmak istiyorum. giden hanımkızımız ya da beyefendimiz başka tenlerde gününü gün edecek 5 dk'lık zevkler için kişiliğini ve onurunu ayaklar altına alacak hehh bizde onu affedicez. oldu ! başka ? pardon da o işi sikerler.. sevişirken zaten kalbine dokunamıyorsan karşındakinin o istediği kadar zevklere doysun da nirvanalara ulaşsın hepsi boşa. bekaretin bacak arasında olduğuna tabi ki bende inanmıyorum. yalnız şöyle de bir durum var ki kişilerin birbirine saygısı olmalı. kaldı ki insan sadece bedenen aldatmaz.

devam ediyoruz da birçok arkadaş nefes alsın yeterci olduğu için yazıyı yarıda kapatıp çoktan konulu filme geçti bile. neyse.. son olarak minik serçemiz diyor ki ; huzur bulduğun zaman dönebilirsin. yani burada virgül kullanımı olsaydı şayet zamandan sonra ki virgül olayın aslını değiştirebilirdi fakat yok. bundan dolayı pişmanlıktan yola çıkarak tekrar huzuru bende bulacaksın ve beraber mutlu olacağız mesajı vermekte. onca yaşanılana rağmen bu miydesizlik olmalı ?! eğer orada bir virgül olsa ehh ayrıldık biz senle onla yedin içtin yattın huzuru buldun. artık kafan dağıldıysa bana dön anlamı çıkar ki bu mantıklı olmaz.

sonuç olarak giden zaten seni kaybetmeyi göze almıştır. hiç kimse bahsetmesin seni üzmemek için gidiyorum ya da severek ayrılıyorum geyiklerinden. ilişki gerçekten cam bir bardak kırıldığında toplaması çok zor. insanoğlu kinci ve çoğu zaman bencildir. geçmişi hiçbir zaman unutmaz. sürekli olarak eski sorunlar karşınıza çıkacaktır. o yüzden gideni beklemek gibi bir hataya düşmeyin. hayat kısa eğlenmeye ve yeni insanlar tanımaya bakın.