bugün

en ufak bi gurur kırıntısı, haysiyet resmi, onur heykeli bulunmayan erkektir. la bırak siktirsin gitsin. milyarlaca kadın var dünyada. ama senin bi tane onurun, şerefin, haysiyetin var davar. evet.

edit: bunu eksiliyen kafa nasıl bi kafa lan. cidden merak ediyorum. gel de sana erkek nasıl olur göstereyim lilloş.
mal oğlu mal adi şerefsiz piçtir. kendisine sevabına "etraf karı dolu lan" denmelidir.
aynaya bir bak denilecek tiptir.
erkek başına 3 kadın düştüğü bilgisinin ulaşmadığı ve kesinlikle haber verilmesi gereken zavallıdır. *
gururunu yarin ayağına sermiş erkektir. benimdir ulan o. davarsam da, onursuzsam da, yalvardım lan. gitme dedim, ağladım...

yokluğunla avunurum,
benliği yere vururum.
ayağındadır gururum;
ez ezebildiğin kadar.

uğur ışılak / muamma
eskiden yalvarmış olsa bile şimdi hatasının farkına varıp kendi kendine ''ben ne yapmışım ya hacı'' diyerek gülmektedir.
genel geçer erkeklerden farklı olduğu kesindir ve üstelik ilişki sırasında da en makbule geçen erkektir. egosu, kasıntılığı yoktur. "biz" olmaya en elverişli erkektir. sokakta eşini dövenleri de gördü kadın. ekstra bir hoşluk katmadılar bu ayılar kimsenin aşk hayatına tarih boyu. masanın mumunu yakıp, dişisinin sandalyesini tutan, gitme diyebilen bir erkeği olan dominant kadın bile iştah açıcı bir lokuma dönüşebilir bu erkeğin ellerinde.
öyle erkek mi olur arkadaş? ne kadar seversen sev yalvarmayacaksın atacaksın atarını yoluna bakacaksın! çok mu artistik oldu lan..
gerizekalının ta kendisidir.
Sıçmıştır sıvımaya geçmiş olan erkektir.
Ezik loser dır. "Aldırma deli gönlüm, giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver." Şarkısını bilmemektedir. S*ktir etmeyi öğrenememiştir.
Seven erkektir. Sevdiğini kaybetmemek için tüm yollara başvuran erkektir.
(bkz: Tülay geri dön)

Erkekliği tartışılır.
Omegle de kiz görünce open please open please diye yalvaran ve skip edilince de utanmadan kapatti orospu tepkisini veren orospuçocuğu erkektir.
Terk edilme sebebini bilmeden hakkında yorum yapılmayacak erkektir.
terk etmesinde emin olun ki erkeğin hatası vardır.
görsel
ezik erkektir.
Erkek sıfatına bürünmüş göttür o.
yalnızlığa alışık değildir. yalnızlığı kaldırabilen insan '' eyvallah '' der ve susar.
bir benzeri kendisini istemeyen kızın peşinde koşup ben istediğimi alırım diyen erkektir. hangisi daha aşağılıktır bilemedim sözlük.
kız ona dönsede ezik dönmesede ezik sonuç olarak ezik.
Gitme demiyorsa dogru yolda olan erkektir.Eger karsi taraf gitmeyi kafasina koyduysa gitme demek aptalliktir. Basit bir olay yuzunden gidiyorsa kisi , zaten onca vakit yanlis kisiyi sevmistir erkek birey.

Ask basli basina hastaliktir zaten de , gurur mutlaka edinilmelidir.
Terk etmeden yalvaracaksın, terk ettikten sonra değil.

Kadın için de erkek için de geçerli.

Mesafe girmeyecek araya, zaman bırakmayın.
seviyordur. o anda insan ne düşüneceğini ne yapacağını bilemiyor işte acı çekmektense tekrar dönsün istiyordur. ama hiç işe yaramayacaktır.

tam da itirafımın üstüne gelmiş başlık. buyurunuz. (#32220133)