bugün

müziğin de teoman a geri döneceği anlamına gelmez.
(bkz: tilkinin donup dolasacagi yer kurkcu dukkanidir)
sikecek ergen bulamadığı içindir.
teoman'ı çok sevip dinleme me rağmen müziği bırakmakla doğru bi hareket yatığının kanısındaydım. çünkü adam hayal kırıklığı olmaya başlamıştı. bu hayal kırıklığı da daha önce yaptığı o mükemmel şarkıların üstüne çıkamamasından kaynaklanıyor. hala eski şarkılarını dinlemekteyim yeni şarkılarını nadiren dinliyorum. esin kynağım kadınlar diyen adamın yatmadığı kadın kalmadı yapmadığı şarkı kalmadı. e haliyle yaşlandı. eski tadı alamıyor kadınlardan hayattan. çocuk falan yapsın şu adam neslini yürütsün artık. doğmayacak çocuklarını bacak arasından akıtma eyleminden vazgeçsin.

edit=müziğe geri dönmesin. biz onu eski şarkılarıyla dinlemeye devam ederiz. son yaptığı şarkıları görmemezlikten geliriz.
müziği bırakmadığı dönemde daha uzun süreli ara veriyordu.
şimdi 15 yaşında ve kendini olgunların olgunu, özgürlerin özgürü sanan kızlarımızın vakti!
oğlum ağzınızı kırarım.

her verdiği sözü tutan insan-ı kamiller tarafından eleştirilen eylem. bi sakin olun olm. insanların inişleri çıkışları vardır zaman zaman bıkkınlaşırlar, söylediklerini yutarlar falan, verdikleri kararları sorgularlar, geri dönmek isterler... amma ahlakçı varmış burada arkadaş!
bari birazcık kendini özletse idi.
türkiye'de düzgün müzik yapan sınırlı sayıdaki insanlardan birini geri kazanmaktır.
parası mı bitti diye düşündürmesi.
bugün yaptığı açıklamayla tekrar sahnelere çıkacağını şu şekilde bildirmiştir.

arkadaşlar, geçen sene sizlere müziği bıraktığımı bildirmiştim. şimdi ise, sahneye geri dönme kararımı bildiriyorum.
bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. canım sahneye çıkmak istiyor.
üretim konusuna gelince ; kendimi biraz serbest bırakmayı düşünüyorum. yani sahneye dönüyorum ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. ileride , eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam , sizlerle bir şekilde paylaşırım.
az sayıda, özenli konserler vereceğim . ne zaman , nerede , nasıl konserler olacak bunlar, tam olarak henüz bilmiyorum ama verdiğim kararı sizlerle paylaşmak istedim.
sevgiler
teoman
müziği bıraktım adlı albümüyle geri dönen sanatçı.
biz yanlış anladık hep.
biraz daha dönüp müziği bırakmasıyla sonuçlanabilir.
şükür çekilen olay. ne paraymış teo. ye ye bitmedi be. tabi alkole gelen zamla bitti paracıklar. sonra hoppa gönülçelen staylaa. hoş dönmüş o ayrı. severiz keratayı.*
(bkz: ne olacağdı)

dönmez diye düşünen biri var mıydı asıl ben onu merak ediyorum. bu sözlerimden yanlış anlaşılmasın severim ben teoman şarkılarını. gelsin söylesin, dinleyelim. ama şu ergen gibi davranışlardan da bir kurtulun kardeşim. bırakıyorum bırakıyorum bıraktım. ee güle güle. hayır sen albüm yapmasan ya da konser vermesen sessiz sedasız çekilsen kim sana gelipte "ne iş neden yapmıyorsun" diye soracak. çek elini ayağını piyasadan biraz kafa dinle, canın ne zaman sahneye çıkmak istiyorsa da çık.

böyle sözlüklerde de adamlar görüyorum, "sözlük bozuldu, daha da yazmayacağım", lütfen yaz , yazmazsan bak hatrımız kalacak. bırakın bu işleri.

*teomanın beklenen hareketidir.
içki zamlarını hesaba katmayıp cahilce yaptığı müziği bırakma kararından dönmesidir durumudur.
sonunda bizi dinledi reis. adamsın.

http://www.sabah.com.tr/k...eoman-muzige-geri-donuyor
şaşırmadım. baktı elinde çıkarcak parça falan yok. hemen yok müziği bıraktım ayakları sonra tekrar müziğe başladım falan demeler.aman çok dikkat çektin teoman.albümün çıkar çıkmaz alıcaz.*
hos dönsündür.. ya parasiz kalmistir ya da sahnede ictigi sigaralarin tadini özlemistir.. nasil bir özleme bilmiyorum ama yeni sarkilarini bile özledim.. inandiramadim mi?*
Hoşgeldin her kelimesi benliğime işleyen adam, hoşgeldin şarkılarıyla ruhuma dokunan adam, hoşgeldin kutsal adam teoman.
yönetmenliğe dönmesinden daha hayırlı olan dönmedir.
"parası bitti de döndü" diyorsunuz da hanginiz cebinizde kaç para olduğunu bilmeden işinizi bırakacak kadar umursamazsınız maddiyata? hiçbiriniz.
ben demiştim.
büyük korkularımdan biri gerçek oldu.
Teoman: "Bıktım sanıyordum yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor".. Translate: Çok param var sanıyordum hemen bitti, canım para istiyor..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar