bugün

gittiği dünya sözlüğü de karıştırıp başka sözlüklere yelken açmış diyorlar. ilgili sözlükte yazar için açılan başlıkta yorumlar fena. gazan mübarek olsun tengir budun.
Prim kasmak varken kim takar yetkili olmayı.
Emmim ama laf sokarım.
bi bok anlamadım.
ülkede güzel şeylerin de oldugunun kanıtıdır.
Kimdir bilmiyorum fakat gördüğüm kadarı ile pkk, dhkpc destekçilerinin ve islam düşmanlarının rahatça cirit atmasın da midesi bulanmıyorsa pek iyi biri değil gibi.
şimdi çomarlar yobazlar ve troller düşünsün.
uludağda yetkili olsan ne, olmasan ne?

çocuk bahçesi burası. büyüyebilen ekşiye geçiyor zaten.

modmuş, yetkiliymiş ne kadar boş tartışmalar.

moddur, yetkilidir keko genelde zaten.
tengir budun'a cevap hakkı doğdu.

kırıştırmalı, yalamalı ithamlarda bulunulmuş. bence o da kutuyu açıp kötüyü söylemeli artık.

dost meclisinde tartışalım bunları....

kendisini çok iyi tanırım, aramızdan su sızmaz diyebiliriz. bu lafların altında kalacak kadar ezik, sünepe, silik ve bitik bir karakter değildir bence.

yoksa öyle midir?

bekleyip göreceğiz.
siz dua edin bana yetki vermesinler. o trolleri var ya hepsini gaz odalarında süründürürüm,derilerinden süs eşyaları,organlarından oyuncak yaparım.
Afrin operasyonuna dışardan destek veriyo o da olumlu.
Bence tam tersi suriyeliler neden burda savaşmıyor diyen savaşıncada onlara terörist diyen tipe benziyor. Ne işimiz var afrin de önden kefenliler gitsin. Öso ile türk askeri ne işi var. Sadece biz savaşalım. Çok şehit oluyor. Bu bir propaganda. Suriye politikası yanlıs hiç girmeyecektik. Yani kısaca orada pkk olsun ne olacaktı diyen çakma milliyetçi.
tanımam etmem ama gördüğüm kadarıyla ülkede siyasal islamcıların din kılıfı altında hırsızlık yapmalarına,tecavüz etmelerine,vatanı satmalarına karşı açıtığı başlıklar bence.

zoruna giden varsa başlıklarda bahsi geçen konuların aksini ispat etsin ak göt kara göt çıksın ortaya.
Güzel başlıklardır. Ayrıca Tanırım iyi çocuktur.
Erdoğan'ı zerre eleştirmeyenlerin zoruna gider.
Böyle güzel bir tespit, böyle can alıcı bir eleştiri bir kadından gelsin, "helal olsun yürek yemişsin yürek" görünürde solculara yaranacağım (aslı esasında kendi menfaatleri için) diye dinine tarihine dil uzatan biri için az bile söylemiştir az.
Kendisini eleştiren tiplere bakınca bir kez daha hak verilen gerçektir. Sözlükte popüler olmak isteyen bu adama saldırıyor. Evet.
Kaldırım mühendisliği olabilir.
bir kaç entry sini okuma fırsatı buldum. tam zıt görüşlerde de olsak davasını bilen ve bu uğurda gözünü budaktan esirgemeyen birisı. davasının adamı.

yanılmıyorsam '' türkcü ve turancı'' büyük ihtimalle '' şaman'' çünkü;
Tengricilik "Şamanizm" dir.

fikirlerini savunduğu Atsız' da Kürtlere Hakaretten yargılanmış ve ceza almıştır.

yani yazdıkları ideolojisinin fikirleridir.

ama takdir ediyorum kesinlikle boş biri değildir.

bu arada kendisine cevap hakkı doğmuştur,

bekliyoruz .
43 gün önce afili bir yazı yazarrrrak yazmama kararı alıp uzamıştı. Az önce baktım entry girmiş oooo dedim tengir ablamız sahalara dönmüş. istediğin kadar yaz sen lafını yedin bir kere.

Tanım: yazmama kararı alırken tam alamayan yazar.

Eklemeden edemeyeceğim: dişlerini değdirmeden seveni çok ama nasılsa sevenlerini ben zaten sevmem. Eyyy tengir biz size dersinizi gezi de verdik. Ahaahah neyse hadi. Koştur bakalım arazi geniş nasılsa.
sadece külfet.
Her fikrine katılmasam da bu sözlükte onun (tengir) gibi 15-20 tane adam olsun isterdim. Dişe dokunur, bu nedenle toplum için faydalı olan girileri olan biri için haksız ve yersizce yapılmış bir eleştiriye de eyvallah edecek halim yok. Kimse kusura bakmasın. Ne demiş atalarımız; "Yiğidi öldür hakkını yeme" hele bu eleştiri her önüne gelen fırsatta erkeklere laf çakan birinden gelirse. Yok öyle yağma. Kimsenin hakkını yedirmeyiz kimseye.
(bkz: herkesin derdi tengir olmuş demek ki iyi koymuş). Evet
anahtar kelime yazarlık.
adam yazıyor mu yazıyor.
ilgi çekmek için kirli makyaj pamuğu fotoğrafı atmıyor.
sev sevme tengir uludağ sözlüğün starı ablacım. sense olsan olsan ayşen grudasın.
(bkz: genç yobazlar rahatsız)

ben de ahlaksız ve yobaz olsam ben de onun sözlükteki varlığından çok rahatsız olurdum.

ama değilim ve iyi ki var diyorum.
Heykelci galiba boş yazar.