bugün

hadi derslerde üzerine düşenleri; dersi can kulağı ile dinlemek, kalemi vs. yere atıp kızların bacaklarına yakinen tanıklık etmeği, yanındakini cimciklemeği, konuşmayı es geçmek gibi şeyleri yerine getiriyorsun da * * teneffüste bile yerinden bi gıdım, bi g.tüm kıpırdamaması, çişe bile çıkmaması, saçlarını ıslatmaması hasebiyle ''oğlum * * * sen hastasın taaam mı? normal değilsin, ısrar etme değilsin'' dedirten ve bu özellikleri ile diğer öğrencilerden alnının hakkıyla ayrılan,
hocanın işleyeceği sıradaki konuların ne olduğuna göz atan, işlenilen konuyu tekrar eden, sıradaki derste anlatacağı konuyu evde defalarca okumasına rağmen hala okumaya devam eden, özellikle piç kızların kötü espirilerine malzeme olan öğrenci.
oturma uzvu birkaç ay içerisinde tepsi şeklini alacak öğrencidir.
ya çok zekidir sürekli ders çalışır oturduğu yerde * ya da arkadaşları tarafından istenmeyen kişidir ortama uyum sağlayamadığı için.
obez olması kuvvetle muhtemeldir.
büyük ihtimalle balık tutmayı tercih eder tenefüslerde. * *

akşama da annesi ile artık köşe kapmaca oynarlar. anlamadı isen yıldızı oku. *
pantolonu yırtılmıs ogrencidir. (bkz: nerden mi biliyorum)
kışın bahçesi kapalı bir okulda okuyan öğrencidir ayağa kalkıp ne yapsındır? en iyisi oturup kim/kiminle/nerde/ne zaman oynamaktır.
altına zıçmış olabilir kokuyu daha fazla yaymamak için yerinden kımıldamıyordur. kaçın!
erkek femdeki tek tük kız öğrencilerden biri de olabilir. yazıktır onlara. karma eğitimin temsilcileridir. *
okula yeni gelmiş, pek fazla arkadaşı olmayan gariban öğrencidir.
arkadaşlarının gözünde ismi bellidir.

(bkz: oturan boğa)
babasının meslegi geregi sürekli okul degistirmek zorunda kalan ve de uysal, ağırbaşlı, sessiz sakin biri olmasından dolayı da kolay arkadaşlıklar kuramamasından kaynaklanabilir bu durum. bir ortamda yabancı olmak zordur, hele bi çocuk için daha da zordur.
ölmüş olabilir, yoklayınız.
takdir alamadim diye aglayan ogrenci de olabilir.
asosyallikten ölmüş bireydir, öğle teneffüsünde de kalır. ya mp3 çalarıyla gün boyu vakit geçirir, ya pantolonu patlamıştır, ya zamansız ereksiyon yaşamıştır.
öss stresinden sıyırmış öğrencidir. * * *
okula giden üç, beş kilometrelik yolu yürüyerek okula ulaşan, beş dakikalık teneffüs aralırını duman altı olmuş tuvaletlerde geçirmek istemeyen cebinde muhtemelen kantinden birşeyler almaya yetecek parası olmayan öğrencidir.
sigara kullanmayan öğrencidir.
Okula otlamaya gelen öğrenci modeli.
altına yapmış olabilir, koku dağılmasın diye kıpırdamıyordur ?

yoksa niye otursun, sahi niye oturuyosun lan ? kalk siktir git öbür veletler gibi koridorda koş, kafanı sağa sola vur, yan sınıfla kavga et.
(bkz: kurmali saat)
(bkz: ders notlarini nizamli intizamli tutan kiz)
akılldır efendim;
hemen yüklenmeyin çocuğa!
uyuyarak enerjisini akıllıca kullanmaktadır.

belki lanet olası eğitim sisteminden bıkmıştır!
belki sabahçıdır; mütemadiyen sabahın köründe kalktığı için uykusu vardır.

hemen asıp kesmeyin... yok altına yapmıştır yok bilmem ne? aaa! *