bugün

kardeş çalışan s3 bi sende kalmıştı zaten. düşüp kırılmasaymış yakında kenarlarından çürümeye başlarmış.

geçmiş olsun.

t: üzen durum.
Hayatına devam edebilirsin fakat bu tam bir (bkz: felaket)
istanbul' da bir arkadaşım vardı. sağlam zengindi bunlar. villalar, jipler, araziler, yazlıklar, şirketler vs.

iphone' un x bilmem kaçı çıktığında bile iphone 5s kullanırdı bu arkadaş. ekranı da kırık. gittiği yere kadar kullanırım derdi.

buradan çıkarılacak dersi bende anlamadım amk.
birkaç ay önce samsung marka telefonum iç/dış olmak üzere ekranı kırıldı tamirciye götürdüm birkac yere gösterdim birisi dedi çakma ekran takarım 250 tl bende saf bir biçimde tamam dedim taktı 1 hafta sorunsuz kullandım sonra bir gece ansızın şarjdayken kendi kendine kırıldı iç ekran çatladi aldım bu defa orjinal taktırayım dedim 550 tl civarı bir paraya başka bir bilgisayar tamircisine taktırdım şuan da sorunsuz çatışmakta.

dip not: bir tavsiye alacaksanız orjinal alın ucuza kaçıp çakma almayın bir hafta da kendi kendine kırıldı 250 tl para boşa gitti yani.
görsel

Nukleer gelsin haci yere dusurmek nedir ki.
telefoncu ekrem'e bir gösterin. evet.
kıvrımlı ekrana sahip bir telefonda ekrana kırılmaz cam takıp "ekran derdinden de kurtulduk" diyerek kullanırken telefonun yan şekilde düşmesi sonucu kırılmaz cam nokta zarar görmeden ekranı tuzbuz edebilenlerdenim.
dayıların telefonu bizden kat kat iyi. gelmiş bir de bizim telefonumuza göz dikmişler.