bugün

Aslen, "sevgilisiyle konuşurken yatağa yüzüstü yatıp çocukluğuna inen kız" evet evet bu.

bu başlığa "50 karakterden uzun (15 karakter daha uzun) dedi. Ve ben Sırf bu başlığı açmak için kaç karaktere büründüm haberin var mı?

"aslen o başlık öyle değil böyle" diye başlanan 1500. entryim vatana millete hayırlı olsun arkadaşlar diyerekten başladığım sözlerime, havai fişek, kız kaçıran, çat pat neyim atmayın, patlatmayın...o'nun yerine bulaşık teli yakın daha eğlenceli... valla lan.. biz eskiden düğünlerde öyle yapardık. bildiğin görsel şölen... bu kızları ciddiye almayın ciddiye alınacak bi tarafları da yok zaten diyerek sözlerime de noktayı koyuyorum. Yok lan şaka.

Sözlükte var aslında böyle iki başlık;
telefonda konusurken kibarlasmak
bebek gibi konusan kizlar

ha dersen ki "var da niye açtın aa benim gerzek yazarım" diye, benim başlık bunların mix hali... hatta sago ve kolera'nın bu tip kızların canına okuduğu düeti.

"nefret, kin, ölüm, cezaaa... Heyyy sennnn pembe allıklı madonna, Lolipop sekerleriyle 18'ine kadar flörtsün ve mahluk adin nedir söyle bana? Yooo yoooo...

Onlar bu düeti okurken, Bu düette çok cana okur ben diyim. ( o nasıl bi giriş lan)

sevgilisiyle konuşurken; yatağa yüz üstü uzanıp ayaklarını da dizden büküp sallayan, aslında tam ortasına ortasına vurmalık kıvama gelen büzüşmüş dudaklarla "hııı hıı ivittt aşkinntommmm. canummmm seni çohhh siviyommmm. bebeeemmm, Hayırrr bikerem ben daha çoookkk... bakk işte bu kadarrr" (elleri yana açıp) diyen, muhtemelen pembe pembe küçük kalp şeklinde s.çan, ( ya da öyle olduğunu göstermeye çalışan) ağzından çıkan en pis küfürü "pis pis bok" olan kızlar var YA HANi, aha bahsekonu bu kızlar işte.

yooo ne alaka diyenler, Burda yine sago alıyor sazı eline, "istisnalar kaideyi bozmaz kuru yanında yaş telaş yapmaz..."

Gayet normal, yaşının gereği tarzda hayatın bize getirdiklerinden, nasıl ki yaşamın aynı topraklarda bizi ayrı düşürdüğünden, kimimiz evliliğinden "poff aklın varsa evlenme kız" tadında, kimi kayınvalidesinden bahsederken, "yırtıvericem ağzını az kaldı karı hala düğünde takılan altınları vermedi nuko be" diye, kimi de "çıkacam bu işten eşek gibi çalışıyorum aldığım paraya bak (bu yakınma bana ait. ehehe... çalışmama dikkat. sözlüğe entry girmek ordaki eşek gibi çalışma oluyor.) falan bahsederken telefonun çalmasıyla bi anda garipleşen kız bu.

Biz Lazlarda bi laf vardır... Özünden sapıp ağzını yaya yaya istanbul şivesiyle konuşan ya da konuşmaya çalışanlara, "incelde k.çıma gir" der büyükler.

Ha işte aynı olay.

Hayır neden?
"Sana olan aşkım çok temiz en az bi bebeğin ki kadar saf" mı demek istiyorsun? Ne yani olayın ne? "ımmmm hımmm muuccukksss" efektiyle sevgilini öpücüklere boğmana, suratta ebleh bi ifadeyle teli kapatırken "bende seniii hihihihi. Çok Ayıpçıısınnnn" tadında çoluk çocuk muhabetti yapmana ne gerek var. kaldı ki benim tanıdığım 25 yaşındaki arkadaşımı nereye sakladın? hem bunları yapınca aşkın daha mı depreşiyor yani!

Yalnız bu kızların boş kalmadığı da bi gerçek lan. Demek ki seviyo bizim erkekler olgunlaşmamış ham meyva kılıklı mis kokulu çilekleri.

O değil de, entryi sosyal bi mesaj vererek bitirmek istiyorum;

"Karakter sınırlaması için sınırlar biraz daha genişletilmeli ve bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim zall abi."

edit: eheheheh var bunlardan burda da senii bu kadar sevıyom bebemm.. _0_ aha bak. nihahaha
(bkz: önce sen kapat)
(bkz: hayır sen)
telefonla konuşurken incele incele kopma derecesine gelen kızın ablasıdır.
tam olarak erkekler yüzünden vardır bu kız. naif çiçek muammelesi, prenses muammelesi, çocuk muammelesi derken kadınları bu şekilde deforme eden bizzat erkekler. bişey değil onlar yüzünden biz de maruz kalıyoruz böyle hemcinslerimize. şeytan diyor çak ağzının ortasına bi tane elinin tersiyle.
(bkz: birşey istiyecek kaçın)
uyuz olduğum kız tipidir.hayır konunun birtürlü çocuk taklidi yapamamam yada yavşak olamamla, en olmadı cilve yapmayı bilmememle alakası yok.çok yapmacık ve itici.ağzının ortasına bitane patlatma hissi veriyor bu kızlar bana.bir de sevgilisine abi, hacı diye hitap edenler var ooff ki ne of.
(bkz: ölü taklidi yapın)
onu okuyacağıma gider biraz ders çalışırım.
erkeklerin sevmediği hareketlerdir tecrübeyle sabittir.
Hayatının hatasını yapan kızdır. Evet.