bugün

Iyide cumhuriyet Savcısı ne diye cepten arar ki?
Yav açsalar ne olur arkadaşım o dosya düşme alır biter gider.

Tribe girmeyib hemen.

Telefonda sizinle bir devlet görevlisinin görüşmesinde devlet görevlisinin sıfatı hükümsüzdür.
kendisini polis diye tanıtana " ben de organize şubeden komiser murat" veya savcı diye tanıtana " ben de bakırköy cumhuriyet başsavcılığından ahmet" şeklinde cevap verilince hat birden bire düşmektedir.

bu ipnelere sadece devletin önlem alması mümkün değil. vatandaş da uyanık olacak. yıllardır aynı hikayeleri dinleyip duruyoruz. emniyet ve savcılık defalarca açıklama yaptı "bu şekilde arama yapmıyoruz" diyerek. emniyet senin peşinde ise zaten telefonla aramaz. evine gelir iş yerine gelir seni alır. savcılık da alacağı zaman emniyeti gönderir aldırır.

- terör örgütleri peşinizde
+ eeeeee
- bankadan hemen 100000 lira çekip bize getiriyorsunuz
+ sktr git lan

mevzu bu kadar bir şey. cep telefonundan arıyorlarsa direkt kapatın engelleyin numarayı. genelde ev telefonundan arıyorlarmış benim annemi de aradıkları için biliyorum. açmayın telefonu. ısrarla çaldırıyorlar ise arama kesilir kesilmez ahizeyi kaldırıp kenara koyun. sürekli meşgul çalınca 10-15 dakika sonra vazgeçeceklerdir.
görsel

hani itibar etmeyecektik amk.
halkın her kesiminden insanları dolandıran adamdır. şerefsiz nasıl yapıyorsa artık. bence tez konusu filan olmalıdır.