bugün

kainatın en dertli icatlarından.

şimdi telefon yeniyken bi heves alıyorsun; yok altı çizilmesin, yok kenarı sökülmesin ya çooook gereksiz işte bu durum. çizilsin amk telefonu. kullanıcısı ben değil miyim, bozulana kadar kullanıp yenisini alınca kenara atmayacak mıyım. at gibi kılıflar alıp, telefonun formunu bozmaya ne lüzum var?

hele hele 92 ve üstü doğumlu kızlar mincikli ponçikli kılıflar takmıyorlar mı o telefona, ellerinden alıp kaldırımlarda sektiresim geliyor kafalarını. bir insan pembe kılıf kullanacak kadar ne yaşamış olabilir şu hayatta? ya da telefonun götüne eyfel kulesi koymak nasıl bir ruh hali yansımasıdır? şey de var; kırmızı telefon klübesi, hani ingiliz stayla olan. ya dilerim o kulübenin içinde yıllarca mahsur kalırsınız, dilerim mahsur kaldığınız o günlerde saçlarınız bitlenir de bitli bitli ölürsünüz!

benim lise başlarında 3310 um vardı. allahım o telefonu maynum ettim ben. önce kılıfını değiştirdim. mavi, şeffaf, ayıcıklı bir kapak aldım. sonra tuşlarını kazıdım, o zaman tuşlara bakmadan sms yazmak modaydı. telefonun tuşları silik bi düşünsenize bendeki havayı, oh yes! sonra telefonun anten kısmına püsküllü, boncuklı bi zımbırtı taktım, antene denk gelen yerine de bi stikır. o stikırlar telefon çalmadan 10 saniye önce yanıp sönmeye başlıyordu hahhaha inanılmaz havalıydı. anlayacağınız ben o telefonu çin kerhanesi gibi ışıl ışıl yapmıştım, ama yaşın 15ti amk. 30 yaşındaki karılar ayfonlarına tavşan kulaklıklı kılıflar takıyor ya! bunların kocaları, abileri yok mu arkadaş? biri de çıkıp demiyor mu 'ben tam bir amcığım' demenin başka yöntemlerini denemelisin diye?
Artık resmen sektör olmuştur efendim.
birde bunların eski kemere takılanları vardı ki...
servet değerindedir. gittigidiyor dan iphone 5s kılıfı baktım 120 ye bile var. bu ne amk ? 120 diyorsun 120 !

bugun bi dükkana uğradım taş gibi bir afet vardı. dedim şu kılıf ne kadar ? 20 dedi. hani her yerde 5 lira olan kılıfı sırf, dik sert 85 ölçülerinde beyaz tonlamalı, ama uçları kahverengi ve kılsız göğüsleri var diye 20 liradan satıyor. kepenkleri indirip beni dükkana kitleseydi alırdım da, 20 liraya fahişe bulunan memlekette o göğüslerini mutlu etmek için alamazdım o kılıfı be canım..
geri zekalıları belli etme eşyasıdır. iyi ki icat edilmiştir.
Kapaklı olanlarıda çok saçmadır. böyle cüzdan gibi yapmışlar bide bazı mallar kredi kartı neyim kokuyor.
En sağlamı,derisi,uzun ömürlüsü makbul
En sağlamı, derisi, uzun ömürlüsü makbul.
erkek adamın kullanmayacağı üründür. erkek adamın telefonu da yüreği gibi hasarlı olur.
Mıknatıslı olanları cep telefonlarına zarar veriyormuş.

http://www.hurriyet.com.t...a-zarar-veriyor_teknoloji
telefonum çizilmesin ve aynı zamanda biraz daha iyi görünsün diye sürekli değiştirdiğim telefondan iyi icat. bu konuda en büyük yardımcım ise kilifmarketim.com
Severek taktıklarım bir de zorunlu taktıklarım olarak ikiye ayrılırlar.
Alındıktan 1 ay sonra kullanımı tamamen bırakılan eşya.
Benim gibi bir kılıfı 1 seneden fazla kullanıyorsanız para mevzusu sizi pek de alakadar etmez.
kapaklı olmasın yeter, bide telefonun rengi önemli.
http://youtu.be/BTcrG83-yWo
çok hoyrat telefon kullanan, sürekli ekran, bi taraflarını kıran çatlatan insanlar için gerekli olan aksesuar.
yakında akıllısı çıkacak olan kılıftır.
iPhone'a hiç yakışmayan zımbırtı. Tüm estetiğini bozuyor.
slikon ve ısıyapabilecek her kılıf telefonunuzun ekranının sararmasına yol açar.mesela telefonu kullanınca ısınıyor ve ısıyı iletmesi gerekiyor silikon kılıflar ısıyı iletmiyor sürekli içerde tutuyor bunun sonucu olarak dışarı gidemeyen ısı ekrana vuruyor ve pikselleri öldürüyor pikseller ölüncede ekran sararıyor.
kullanımı abartılan ürünler. çocuğunu kat kat giydiren annelerden sonra telefonu kat kat giydiren insanlar var artık etrafta. o kadar para veriliyor haklılar da.
Spigen marka olanı makbuldür.
muhtemelen sakar bir insanın icadıdır. gereksizdir. telefonun orijinal görüntüsünü bozmaktadır.
Bir sık sık kılıf değiştirenler, bir çok kılıfı değiştire değiştire kullananlar var. Bir de çok uzun süre kullanmaktan şeffaf olan kılıfın sararması ve parmak izlerin üzerinde olmasına yol açacak kadar uzun süre kullananlar. hangisi olduğumu tecrübelerimden anlarsınız herhalde *
ilk telefon aldığım zaman her gün kap değiştirirdim hatta kıyafetime uyumlu olmasına bile dikkat ederdim ama şimdi hiç takılmıyorum.