1. 1.
    En asil duyguların insanidir.
    3 -4 ... ata ters binen kovboy
  2. 2.
    Benim.
    Dünya malı aga. Ne gerek var telefonu kundağa sarmaya.
    Premium takılıyorum ben.
    4 -5 ... beyinsiz mahlukat
  3. 3.
    (bkz: ben)

Telefonumu nano dedikleri seyle 2 kez kaplattim iki kez dustu ikisinde de telefonumun ic ekrani kirildi. Icindeki sivi boyalar akmaya basladi. Baktim bir ise yaramiyor artik takmiyorum.

Sıkılmıs insandir.

Edit:bu nasil bir kafadir ya? Siz benim ucuz telefon kullandigimi ya da ucuz koruyucu kullandigimi nereden cikardiniz da bos bos yorum yaptiniz? Hayirdir? 110 tl'ye de aldim koruyucu 90 tl'ye de korumadi iste. Saka misiniz nesiniz? Nasil bir varosluk bu boyle? Digeri de ayri kalitesiz telefon dusurenlere mal demis. Bu nasil bir kafadir anlamak istemem.
    1 -6 ... when i was a child
  4. 4.
    bu benim bu telefonda 4,5 hatta 6. ekran koruyucum olmuştur muhtemelen. dayanamıyorum söküyorum. koruyucusuz kullanmaya da gönlüm elvermiyor. kılıfı da verus kullanıyorum.
    1 -2 ... gethere
  5. 5.
    Zengindir kesin.
    1 ... darked
  6. 6.
    1200-2000 lira verip sonrada 10-20 liraya koruyucu cam veya 15-17,5 liraya kılıf alanlar var.
    sonra düşürdük telefon zarar gördü.

iyi bir koruyucu cam 80 lira civarı. iyi bir deri kılıf 80-120 lira arası veya 3d silikon kılıf 45 lira. (telefonun kalitesine göre fiyat yükselebilir)

15 gün evvel çay içerken üstün zeka bir tanıdığım geldi oturdu yanıma vestel 10 almış düşürmüş.

yukarı da yazdığımı ona da söyledim aaa çok para dedi telefonu yanımda bir daha düşürdü üstün zekaya neyse yer laminat olduğundan bir şey olmadı.

2011 'de aldığım telefonu yeni değiştirdim samsung wave 2 hatta dün bir arkadaşıma verdim evinde ortak kullanılan sürekli evde duran hattına taktı gayette memnun. teşekkürde etti.

telefonu aldığınızda ona en iyi koruyucu cam ve kaliteli kılıfı alırsanız ömrü 2 misli olur ayrıca yeni kalır.

bu işlerde mobilcadde.com sitesini salık veririm.
    3 -2 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    (bkz: kendimi en zengin hissettiğim an)
    1 ... wilma flintstone
  8. 8.
    telefonun ekranı kırdıktan sonra "zaten olan oldu" diye ben de bırakmıştım kılıf kullanmayı. işin kötüsü, telefonun ekranı kırılmasına rağmen koruyucu cama hiçbir şey olmadı. meğer cam sadece kendini korumak üzere tasarlanmış. teli değiştirince hayvan gibi kılıf aldım, yeter amk, habire telefon kıracak kadar zengin değilim.
    -1 ... jetaim
  9. 9.
    Yatakta telefonda silahta kılıf kullanmam.
    ... abbas dikbasar
  10. 10.
    Telefonundan bıkmış veya değiştirecek insan olabilir. Benimkinin ekranı paramparça olduğu için bu saatten sonra takmam bir anlam ifade etmiyor diye takmıyorum.
    1 ... gayri intihari adam