bugün

doğrusu çıkma teklifi edilen kızın ilişkisinin yeni bitmesinden ötürü bu aralar düşünmüyorum demesi.
evet sözlük aynen başıma geldi.daha önceden hazırlanmış bir konuşma olduğu o kadar belliydiki.seninle ilgisi yok falan filan....içimden tek bir kelime söylemek dahi gelmedi.sen konuşmanı önceden hazırlamışsın dedim ve sessizce oradann ayrıldım...
kapiyi actiginda goguslerini sivazlayarak sizi karsilamadigini gosterir. ya ne olacagdi?
valla o kadar çok ilişkisi varsa bırak zaten bu ne halkla ilişkiler mi bu kız milletinin işi kime sorsan aynı sorun.
bu aralar düşünmüyorum demek; seni ne bu aralar düşünürüm ne de ileride demekle eşdeğerdir. niyeti olan kişi zaten eski sevgilisini bırakır yine gelir kişiye. burada hatalı olan taraf alacağı cevabı kestiremeyen, ya da kestirmesine rağmne hala burnunun dikine giden taraftır.
(bkz: sevgilinin daha önce biriyle 5 yıl çıkmış olması)
(bkz: teklif edilen kızın ilişkiden yeni çıkmış olması)*
bsg cevabını vermesi muhtemel kızdır.
Ayrılmış olduğu kişiyle yaşadıklarını ya da direk o kişiyi unutamamış olmasıdır.
-çıkalım mı?
+ay dur bi' ismail, zaten terliyim...
eğer kabul ettiyse başınıza bela almışsınız demektir.
Zaman zaman sizi önceki sevgilisiyle kıyaslayabilir. vs. Bu da sizin için iyi olmayacaktır tabi.
durumuna göre pozitiftir ya da negatiftir
eğer kız terkedilmişse sığınacak bir liman arıyordur ve kabul edebilir, eğer terketmişse büyük ihtimalle başka biri için terketmiştir fazla şansınızı zorlmamanız yararınıza olur.
yanlış zamanda yanlış tercih. ilginç bir rastlantı aynı zamanda. bula bula yeni ilişkiden çıkmış yorgun birini mi buldun diye sorarlar teklif edene.
erkekler içinde geçerli sanırım aynısı.
sus bi moturun soğusun aysel.
çıktığın yere sokayım diye cevap verilmesi gerekendir. ya amınakoyim bi elimizi attığımızda yeni ilişkiden çıkmış olmasın. yani ne oluyor yeni ilişkiden çıkınca amk kezbanı. görende selle sümük ağlıyon sanar. mal mal orda burda check in yapıyon dudağını büzdüğün fotoğrafları paylaşıyon. sinirlendim bak yine. bi osbir çekeyim.
avlanmasini bilene iyi bir yemektir.
Kızları av olarak gören piç kuruları için iyi fırsattır. insanlık az birşey. insanlık.