bugün

ohal yetmez. yetseydi terör şimdiye biterdi. türkiye cumhuriyetinin terörden kurtulmasının tek çözümüdür. elinde apo fotoğrafı olanların, pkk destek mitinglerinde havlayanların, molotof ve ya taşla polise saldıranların kökten itlaf edilmesi gerekmektedir. dünün taş atan çocukları bugünün keleşli soytarılarıdır. dağlara çıkanlar bölünerek çoğalmıyor. en yumuşak politika izlendiği dönemde şehit sayılarının bu denli yükselişi çözümün anlaşmadan değil sertlikle geleceğini göstermektedir. devlet artık üzerine düşeni yapmalıdır.

peşin edit: hümanist arkadaşlar evet onlarında yaşamaya hakları var-dı. terörist olmadan evvel. suçsuz bir kişinin ölmesindense suçlu olan onlarca insanın ölmesi yeğdir.
kimse masumlara kurşun sıkılsını savunmuyor zaten.

burda kürtler öldürülsün dediğimi düşünenler oluyor sanırım. asla öyle bir söylemedim, söylemem. tüm kürtler pkk lıdır diyen gerizekalıdır diyenler nedense ben pkk deyince aklına direk kürtler geliyor sanırım. ya da sözlükte pkk sempatizanı piçler var. aksini iddia edenler, düşünenler lütfen fikirlerinizi gerçekten merak ediyoruz.
durumdan vazife çıkarabilen bir halkla desteklenecek emirdir.
gerçekten çarelerden biridir.
zorunludur. yaşama hakkı diyenin allah belasını versin. benim askerimin yaşama hakkı yok mu?
.... ve sonra teror biter , hadi bakalim simdi herkes yataga uyku vakti.

mal tespit komisyonu gibi entery valla.