bugün

Klasik anne baba alyansı iyidir .
rüya kadındır. Allahım elim ayağım titredi lan!
ölü kadındır. evet.
Tek aşk olsun yeter
vardır ve normaldir.

çünkü tektaş aşırı sıradan, aşırı gösteriş odaklı, aşırı maneviyattan yoksundur.

bilene öyle alternatiflerleri vardır ki, allah bilenle karşılaştırsın.
insan hayatını zevklerinden önde tutan adam gibi kadındır. O pırlanta ne şartlarda çıkartılıyor bilmeyen kalmamıştır sanırım.
(bkz: Morria)
Kaybederim ben onu zaten ona vereceği parayla gider günlerce iskender yeriz.
görsel
görsel
görsel
görsel

saçmalama aşkım biz bize yeteriz ne tektaşı.
Aldığı gün yüzüğe özel instagram hesabı açacak olan kadındır. Kanmayın böyle şeylere beyler.
Yoktur boşuna heveslenmeyin. Bahane arıyorsanız da evlenmeyin. Bence gayet zarif.
Aç gözlüdür. Aman Allahım çift taş yüzük isterse ne yaparım.
bir yerler de mutlaka vardır ya da kendi tek taşını kendi almıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=0Y_nHpXZC7Y
Evlilige goturen bir tek tas ise gereksizdir ki keza bu cagda evlilik diye bir muessese yoktur, tatli bir mazidir bu muessese artik hic bir sayginligi kalmamamistir. Bu sebeple aksesuar olarak takacaksaniz bir baskasinin almasini beklemeyin siz alin takin hemsinslerim. Sembolizmden uzak durmak lazim, aman aman...
Milyonlarca hemcinsinden daha akıllı kadındır.
Güzel değil. Bence özel de diğil. Daha marjinal şeyler gerek. Yakut olur zümrüt olur...
Tamtur istiyordur.
Adam gibi kadındır. Var olsun.
Kocan kadar konuşta ip baglıyodu adam, o ipin anlamı daha güzeldi la. O benim tektaş değil kalbini istiyom adamın kalbini.
Tek taş sıradanlaştığı için normaldir. Alıyor onu üstünde de taş var takıyor öyle duruyor. Havasını atıyor bir de eh o kadar para vermiş değil mi?! Her ne ise... bence sevilen kişi ile basit bile olsa başka bir yüzük tercih edilebilir. Tek taş çok sıradan hem de popüler. Popüler şeyler itici geliyor bana. Manevi değeri bile yok? Al tak. Olmaz.
tek taşın önemi içi barbara azzaroni fotoğrafına bakabilirsiniz.
Beş taş istiyordur. Tek taşın modası geçti zaten.
benimdir. beştaş yüzük istiyorum.
Ailedeki diğer bayanlara göre fazla sade ve orjinal seviciliğimden midir nedir tektaş itici gelmiştir bana hep. Ben sadelikten yanayım alyansı getirirken verirken o gözünün içindeki aşktan yanayım. ip taksın ama öyle sözler söylesin ki tek taş yüzük değerinde.
Pırlanta istiyordur muhtemelen.
Tektaş denen şey 50 liraya 100 liraya da var liseliler artık gümüş yüzük yerine bunu takıyor lan.
Kendisini kandırıyordur fakat sizi çok seviyordur. Bütün kadınlar ister ama bence sanki.