bugün

insanı şizofreniye sürükleyebilme ihtimalinin yanında sağlam kulaklığın seslendiği kulakta da ilginç hisler uyandırır.
arasıra öbür kulaklık yıkılmadım ayaktayım der gibi gelir gider işte o zaman isyan ettirir insanı...
içler acısıdır. daha çok ses gelsin çalışan kulaklığı kulağa bastırmaya çalışırsınız falan. hatta bir ara o kulaklık kulağınızın içinde kaybolma tehlikesine girer.
haftada bir kulaklık bozan benim, maruz kaldığım olay.
arada yer değiştiriyorum kardeş payı olsun.
sürekli başıma gelen, artık illallah dedirten durum. kaç kulaklık değiştirdim, nice kulaklıklar telef ettim. ulan hep de sağ taraf gidiyor, soldan soldan müzik dinliyorum.

sözlükçülere dipnot: yok mudur bunun bi çaresi ya? artık kulaklık parası dayanmıyor, philips 'i ben zengin ettim diyeceğim neredeyse.
kulaklıksız kulağı bişeyle tıkamak gerekir.
kırılmış sigaradan sigara içmek gibidir, tam anlamıyla tatmin olman mümkün değildir.
Telefonun orjinal kulaklığını dalgınlık, belki aceleden başka yerde unutmaktan dolayı arayıp arayıp en ucra köşeye attığım kulaklığı bulmam sonucu uğradığım hüsrandır.

Hem kalitesiz hem tek kulak. idare ediliyor. Fakat çevredeki seslerden etkilenildiği için o hazzı veremiyor.
(bkz: tek tarafı çalışan kulaklık)
Parasızlığın özetidir. Evet.
Masa başı memur stayla.
güncel Önemli Başlıklar