bugün

başıma bir şey gelmeyecekse, annelige yakışmayacak kadınlardır.
dikten dike gezen kadınlardır. Gece yatınca rahat uyurlarmı acep, koyun saymak yerine kiminki nasıldı onu hatırlayarak uyurlar zaar.
Bunlardan sözlükte çok var, 4 tanesini tanıdım.
size ne insanların ilişkilerinden dedirtir. malzeme sahibi umursamıyorken derdi kimler sahipleniyor.
Eskiden bunun için uğraşan erkekler olurdu düşürim, uğraşayım, para yediriyim diyen. Şimdi ise kızlar var.
Bekaret bacak arasında değildir,
Namus bacak arasında değildir.

Çok Merak ediyorum bu bekaret nedir, namus nedir ve nerdedir?

Şimdi kimseye Orospu demek istemem ama 250 gramlık bir zevk için yaşayan kadınlara da kimse saygı dumamı beklemesin...

Dedirten kadınlardır.
geri zekalının biri bunları alıp karı yapar. onlar da genel de seviş benimle ama doğurma aşkımcı erkeklerdir. kocaları ile swingerden partilere koşarlar bunlar.
seks isteyen hatunlar benimle iletişime geçebilir 29 yaş yer istanbul.
oo yaş 29 ve yer istanbul. ne kadar etkileyici.
Kimseyi ilgilendirmeyen kadınlardır canı seks istemiş ve yapmıştır, yalnız kendilerine şöyle tavsiyelerim var, merak etmeyin korunun demeyeceğim, böyle aktivitelerin sayısı arttıkça ilerdeki birlikteliğinize başladığınızda sizlere zarar olarak dönüyor. Bağlanma, güven ve arzu sorunları başlıyor, istediğniz erkeği elde edebiliyorken hayatınızdaki insan kendiliğinden gözünüzden düşüyor, bir de yatak performansı olarak tatmin edici değilse aşkınız bitiyor, bir göz dışarıya kayıyor fazla erkek tanıdıkça, içinizde hissettikçe güven sorunlarınız da başlıyor.

Tavsiyem çok bulaşmayın.
bekar bir kadinsa oruspu degildir kasar degildir kadindir erkek yapinca erkek oruspusu olmuyorsa kadinda olmuyordur.
tek gecelik ilişk yaşayan erkeklerin partnerleridir, veya öyle olmalıdır.
tasvip edilemeyecek hatunlardır.

hani orasını burasını kapatıp her boku yiyen yobazlara nasıl kızıyorsak, bu kesim de çok ahlaksız geliyor bana.
nasil erkekler yapabiliyorsa kadinlar da yapabilir.

bizim de canimiz sevismek istiyor. yuruyun ulan kadinlar tek gecelik iliski yasamaya!
Seksi seven kadındır, beğendiği erkeğe ulaşmış, o beğendiği erkeğin kol kaslarının arasında sabahlara kadar zevk çığlıkları atmış, titreyerek orgazm olmuş, ertesi günde o erkeği kullanıp atmıştır.

Bunu ahlaki bulmayan türk erkeklerinde eziklik esintileri hissediyorum, o baktığı ulaşamadığı, cennetten gelen prensesi balkon demirlerine dayayıp sikiyorlar size acı veren kadının sizinle birlikte olmaması ve 4.-5. Sırada tercih edilebilecek bir erkek olmanız.

Tabi pakistanlı erkeklerle yatan türk kızları da var şansınız hiç yok değil.
Sevmelik değil kullanmalıktır. Merhamet ederseniz sizi eğip bükerler. Arada ilişki değil ticaret döner.
Taşak kılı kadar kıymetleri yoktur. Vurmayın bile.
Hayatı Gelişi güzel yasayan, hesap verme olgusuna sahip olmayan, gamsız, rahat ve keyfine düşkün kadınların yaşadığı ilişki şeklidir. Bağ benim belletirim .. benim dilletirim felsefesine göre yasarlar mottoları budur.
En kötü gecesinde kimseyi yanında bulamayacak kadındır.
Rahmetli Nietzsche' yi akla getirir. Namus, ahlak, şövalye.
Başlık zaten kendini tanımlıyor. Bu kadar entry neden diye sordurtan başlık.
Birileri kötülemek için yırtınıyor öbürleri savunmak için. Size ne olum?
tek gecelik ilişki yaşayan erkekten farkı yoktur. hanım kızımız halinden mutlu ve huzurlu bir hayat sürüyorsa kimseyi ilgilendirmemesi gereken olaydır. sahi bizi neden ilgilendiriyor?
2 ayda bir farklı temiz yakışıklı bir partner bulursa yapsın abi. Tek yarakla ömür mü geçer.
birçoğuna denk geldiğim kadınlardır. hayattan ne istediklerini bilirler. kimseye bel bağlamazlar.
tek gecelik ilişki yaşamayan kadınlardan bir farkı olmayan kadınlardır.