bugün

lisedeki mhp lideridir.
üniversitedeki ülkücülerdir. hani başka anlam veremiyorum o kadar adamın bir arada dolaşmasına sürekli.
kalabalıkta artistlik yapanı tenhada affetmeyiz sözüyle uyarılması gereken piçtir.
kürttür. yanlış anlaşılmasın, bunu faşist bir şekilde söylemiyorum. çok çeşitli işlerde, çok farklı ortamlarda çokça bu şekilde insanlarla karşılaştım.
Diyarbakır ve Hakkâri'de yoğun olarak yaşayan halktır.
ortamda atar yapanın tenhada affı olmaz sözüne binaen tenhada affedilmeyecek kişidir.
akıllıca bir taktik ve kararlılık sayesinde bu durumda bile pert edebileceğiniz piçtir. sayı üstünlükleri olduğu için mutlaka ki iyice ağırdan alacaklar işi hedefinizi belirleyip direkt olarak ona hücum ederseniz sizi ortalarına alana kadar sağlamından yımrıh ve tekme atma şansınız olacaktır.

yani 20 kişi toplandıklarına göre belli ki dayak kaçınılmaz en azından o teke tek girmeye mabadı yemeyen elemanın ki bu kadar kişi ile gelince mutlaka en önde duracaktır kalabalıktan aldığı cesaret ile burun boyun veya kasık bölgesine hatta mümkünse üçüne birden bir kaç tane vurursun eleman komalık olur sonra huzur içinde dayağını yer çıkarsın *
Başlık yeterince açıklayıcı.
Malum ırktan olması kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: alyanak) *
kürtlerin ve suriyelilerin hepsi. o yüzden tek tek avlıyorum bunları.
aaaa benim bu " ülkücü hareket engellenemez " gelsenize lan niye yalnız bırakıyorsunuz.

hacı ben atar yaptım ama bizim ocağın yavru kurtları akp teşkilatına geçmişler bi bok yedim idare edin.