bugün

Bekarsan tek değilsindir.evliysen tek yaparsın.özeti budur.
muhtemelen sofrayı da senin kaldırdığın kahvaltıdır.
zamanını senin seçeceğin kahvaltıdır.
en sefdiğim şey. çok adam olunca kahvaltı keyfime konsatre olamıyorum.
bekarların bi haber olduğu öğün.
yapmamak için pas geçip direkt olarak öğle yemeği yediğim öğündür. nedense kahvaltı ve akşam yemeklerini yalnız yemek beni depresyona sokuyor. öğle yemekleri gamsız...
Kahvaltıdan nefret etme sebebidir.
Üç beş zeytin biraz beynir bir dilim ekmek. Yanlız başınayken En fazla giden. Yada bir iki poğaça hepsi bu. Çayı da işyerinde içersin yoksa geç kalırsın.
Tek başına yapmak sıkıntı değil de tek başına kahvaltıyı hazırlamak sıkıntı. Evde tek başınaysam üşengeçliğimen kahvaltı yapmam o gün.
sıcak sohbetlerin değil de sigara dumaninin eşlik ettiği kahvaltidir.

her sabah olduğu gibi bu sabah da yapılmıştır.
Dondurma,browni intense,hatay usulü döner hepsiyle yalnız başıma kahvaltı yaptığımı hatırlıyorum ama hiç tam anlamıyla bir kahvaltıyı yalnız yaptığımı hatırlamıyorum .
yalnızken az yenilen kahvaltı,değilken çok yenilen kahvaltıdan daha doyurucu değil mi ya?
yapmak ya da yapmamak işte bütün mesele bu. genelde öğle yemeğiyle birleşir. yapabilene helal olsundur.
Bir bardak kahve ve bir poğaçanın eşlik ettiği kahvaltıdır.
Ara sıra neyse de sürekli olması durumu kötü hissettirir.
Üstelik bayram sabahıysa hüzünlenir de insan biraz. Herkes sağlıklı olsun da.
Senelerdir olandır. Bayram bizim neyimize be reis. Evet.
Yalnız olunduğuna işarettir, aynı zamanda.
Ağlamaklı emoji bıraktım buraya.
Benim o, Allah kahretmesin. Kahvaltıdan sonra çay eşliğinde sözlükte geziniyorum. Ne film izleyesim, ne kitap okuyasım ne de ders çalışasım var.
Keyifli olandır. Her şey senindir. Evet.
Bence en güzeli ağa
Ne öyle zeytinin peynirin içinde 10 tane el.
Her gün olan.
huzurlu ve sakin iştir. yavaş, dingin, kafana göre yaparsın kahvaltını.
ister ekmekle bakış, peynirle dertleş, daha ne.
insanın bazen başına gelen elim bir olay. Neyse yine de mutluyum arklar üzülmeyin.
güncel Önemli Başlıklar