bugün

Sorun şu, sahte tecavüz suçlamaları varken geri dönülemez bir ceza mantıklı değil. Bu erkekleri kadınların insafına vermektir.

Ayrıca hadım edilse dahi mutlak çözüm değil, zira sapığın tatminsizliği artacağı için zalimleşeceği ihtimali de var.
http://linkshrink.net/7q4kLM

resmi gazetede yayımlandı!!!
insanlık dışı eyleminden ötürü, insanlık içi, dışı, ortası, kenarı, yanı, yöresi... Kısacası her türlü cezayı hak eder bir tecavüzcü.
geri zekalıca ve cahilce bir söylem.
alt tarafı hormonları bastırsın diye yapılan iğneye deniyor kimyasal hadım.
yoksa kimsenin penisine asit falan dökmüyorlar.
bu yüzden de kimyasal hadım son derece hafif ve yetersiz bir ceza.
bir kere tecavüz sadistce bir suç. sadece cinsel hormonları bastırmakla psikopatlık tedavi edilemez.
bu uygulamayla iğneyi olan psikopat tekrar sokaklara dönüp istediği suçu işleyecek.
ne güzel dünya.
kadın derneklerinin bu işe karsı cıkma nedeni de bu.
bedri baykam gibi kendini dinci ülkere satan şerefsizler sadece olayı sulandırmaya çalışıyor.
Tecavüzcünün dincisi/dinsizi olmaz. Tecavüzcü orospuçocuğudur!

isterse dinamitin üzerine bile oturtabilirler. Çok da tın...
3 çocuğa en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde sadece teoride kalacaktır kimyasal hadım.
Evet daha kötü olması lazım mesela asit kuyusuna sallandırıp vayy sesi çıkartacak sadece sonra geberecek. Bu kadar hafif ceza insanlık suçudur. Doğru.
Bence de insanlık dışıdır. Ufacık çocuğa dokunan o organından tersten asmak varken devletin böyle kimyasal hadım gibi olaylar için masrafa girmesi insanlık dışıdır.
tecavüzcünün yaptığı insanlık içi mi? hayatları kararan çocukları ne yapacağız?

sürekli tecavüz haberleriyle toplum güvensiz, mutsuz, umutsuz oldu.
bu hayvanların alacağı ciddi cezalar biraz olsun ruh sağlığımızı korur.
Tekrar edelim; her gurubun içinde çatlak sesler aşırı uçuk radikal ve farklı düşünceye mensup kişiler olacaktır. Bunu engelleyemezsiniz. Fakat Bunlar kamu vicdanını ilgilendiren böyle önemli bir meselede chp gibi halkın içinden gelen tarihi ve köklü bir siyasi partinin yönetimini bağlamaz. Sözüm ona Bu çakal (bedri) aklı sıra chp yi yönlendirmeye kalkıyor. Yemezler. Tecavüz topluma yönelik en tehditkar pervasız ve hayasız bir suçtur. Eninde sonunda hak ettiği cezayı bulacak. Bunu böyle değerlendirip mevcut hukuk sisteminin bu suçu önlemeye yetmediğini chp de görüyor. Kamu vicdanının kanayan yarasının onlar da pekala farkındalar. Şahsen inanıyorum ki chp yönetimi bu konuda taşın altına elini koyacak ve sorumluluktan kaçmayacaktır. Chp li arkadaşlardan aldığım duyumlar bu yönde. Tecavüzün yaptırım ve cezaları mutlaka, her geçen gün artmak suretiyle değişecektir. Herkesin içi rahat olsun. Zira bu konuda toplum baskısı var. Evvel allah Halkın önünde hiç kimse duramaz.
Kesinlikle doğru önermedir.

Halka açık bir yerde Üzerine kızgın yağ döküp patates kızartması yapılmalıdır. Ancak bu şekilde tecavüze uğrayan kişinin hakkını ödemiş olursunuz.

Hadım azdır.
el kesme ve idama asla karşı değilim. Keşke bu cezalar geri gelse. Tabiki doğru kişilere uygulanmak şartıyla.
kimyasal hadım olmaz tabi. (bkz: nükleer hadım)